111

12565602_1661799857412655_2553795721943121927_nСвіт брехнею перейдеш -назад не вернешся. Сам так коментують українці позицію глави та кліру Української православної церкви щодо подій на Донбасі.

Звичайно, не кращі заробітчани в рясах й інших церков.

Проте, щоб на Водохреща пересохло джерело святої Анни біля Почаєва, то щось страшне в уявленнях віруючих людей, які останніми роками почали цілими громадами масово виходити з Української православної церкви московського патріархату.

Цілюще джерело святої Анни, яке донині було головним об’єктом паломництва вірян УПЦ на Водохреще, взяло і пересохло. Цього року бажаючі зануритись у посвячену купель не матимуть змоги зробити це у цілющих водах джерела.

Правда, кажуть нібито “еменесники” пожежними машинами почали туди воду звозити…

Але якось воно виглядає штучно…8 comments

 1. Ігор

  Нехай кривославні повернуть лавру монашеству УГКЦ, яке там було 100 років, поки “цар-батюшка” їх не повиганяв і не повбивав!…

  1. Вік

   Що ж це за таке утворення УГКЦ, коли воно з’явилося і коли з’явився монастир в почаївських горах. Вчіть матчасть, тобто, історію. Але за це гроші не платять, це важче, ніж екскременти на вентилятор кидати 🙁

 2. Саша

  Гнати поганою митлою потрібно цих попів московських. Вони є стукачі Путінських спец. служб і працюють на москалів. Нічого доброго московські попи не зробили і не роблять для України. Благословляють боєвиків на Донбасі які вбивають наших солдатів. А московські попи відказуються хоронити наших воєнів котрі віддали життя за Україну, за український народ. Ганьба московським попам і тим хто їх підтримує.

 3. Вік

  А що, фотки за 19-20 січня 2016 року ще не нафотошопили? А-я-яй, як же ж так? Чи то, можливо, в Онишківцях зараз трава зеленіє, плюсова температура, аномалія якась?

 4. Саша

  Інформація лдя твердолобих, малограмотних москалів.Почаївький монастир був заснований в 1240 році на землях які належали Галицько-Волинському князю, Данилу Галицькому. Монастир заснували ченці Київо-Печерської лаври, які втекли від монголо-татарів. Для тупоголових москалів нагадую, що Московське князівство сформувалося з дозволу монголо-татарів в 1276-1303 р.р., на той час Почаївський монастир уже існував. У 1448 році Московська митрополія (розкольники) відкололась від Київської митрополії, і небула ніким признана 141 рік т.є. до 1589 року. В 1589 році Московський митрополит, як ведеться в москалів, дав хабара Константинопільському патріарху і за це вициганив сан Московського Патриарха. В 1791 році Почаївський монастир переходить під патріонат Греко-католицької церкви. І тільки в 1997 році Почаївську лавру захопила Українська православна церква (Московського патріархату), так що кацапчики сопіть в дві дирки і мовчіть пока патріоти України не взяли вас за одне місце і не викинули за межі України. Ви всьо життя були продажними суками, ними і залишились.

  1. Вік

   Ви виклали історію українсько-російського православ’я з великою кількістю бидлівських вставок, образ. Та менше з тим.
   Українська греко-католицька (уніатська) церква виникла внаслідок укладення Берестейської церковної унії, яка була підписана окремими православними ієрархами України та Білорусії з Ватиканом у 1596 р. Ще раз: в 1596 році. А монастир в Почаївських горах заснований ПРАВОСЛАВНИМИ, не угкц, за Вашими ж даними в 1240 році.
   Так, монастир був в руках греко-католиків, тому що вони його ЗАХОПИЛИ, так само, як зараз москалями загарбані Крим і частина Донбасу. Це все історія, з якої наш український народ дуже погано бере уроки, робить висновки, ось вона (історія) і повертається.
   І ще, злоба, злість, нерозуміння, несприйняття іншої точки зору і ненависть не найкращі помічники в досягненні мети, відбудові держави і державності.

 5. tis01

  інфа для неосвічених журналістів та іншої промосквинської писдоти: українською мовою вірно буде – не “святої Анни”, а “Святої Ганни”.. 🙂

 6. Саша

  Так, Почаївський монастир був православний з момента його заснування. На той час не було Московського патріархату як і самого князівсьва Московського. Тому цей монастир, від моменту його заснування, був підпорядкований Київській митрополії. А зневажаю я москалів ( не росян а москалів) за те що вони всьо своє життя живуть за рахунок воєн і пригноблення інши народів. Якщо подивитись в історію Московії-Росії, то більше як 2-3 роки ніколи миру не було. В сьо життя вони гноблять інші народи, Азіатські, Далекий Схід, воювали в Іспанії, Монголії, Кореї, Китаї, Вєтнамі, Сірії, Лівії, Кубі, Авганістані, Молдові, Грузії захватили Крим, , тепер вбивають наших солдатів на Донбасі, а їх попи відмовляються навіть признати те, що Росія веде в Україні загарбницьку війну, і Ви рахуєте що їх після цього всього є за що поважати ? Попробуйте зайти в Почаївський монастир якщо скажите, що Ви ходити в церкву Київського патріархату. Це москальня прийшла на Українську землю а я в них повинен питати дозвола. Поінтересуйтись скільки в Росії є в наявності українських церков, скільки є українськомовних школ, скільки в Росії є українських бібліотек, всьо знищили і за це їх поважати ? В Росії проживає біля 12 міл. українців, вони мають можливість розмовляти і вивчати українську мову, так як це робиться з російськомовним населенням в Україні? Росія гнобить український народ більше 300років, ввела крипосне право і за це їх поважати ? Якщо так то тоді потрібно перестати самого себе поважати. Поваги заслуговує та людина, котра поважає інших, а москалі ніколи, нікого не поважали і не поважають, тому таке відношення і до них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.