111

12565602_1661799857412655_2553795721943121927_nСвіт брехнею перейдеш -назад не вернешся. Сам так коментують українці позицію глави та кліру Української православної церкви щодо подій на Донбасі.

Звичайно, не кращі заробітчани в рясах й інших церков.

Проте, щоб на Водохреща пересохло джерело святої Анни біля Почаєва, то щось страшне в уявленнях віруючих людей, які останніми роками почали цілими громадами масово виходити з Української православної церкви московського патріархату.

Цілюще джерело святої Анни, яке донині було головним об’єктом паломництва вірян УПЦ на Водохреще, взяло і пересохло. Цього року бажаючі зануритись у посвячену купель не матимуть змоги зробити це у цілющих водах джерела.

Правда, кажуть нібито “еменесники” пожежними машинами почали туди воду звозити…

Але якось воно виглядає штучно…

8 comments

 1. Ігор

  Нехай кривославні повернуть лавру монашеству УГКЦ, яке там було 100 років, поки “цар-батюшка” їх не повиганяв і не повбивав!…

  1. Вік

   Що ж це за таке утворення УГКЦ, коли воно з’явилося і коли з’явився монастир в почаївських горах. Вчіть матчасть, тобто, історію. Але за це гроші не платять, це важче, ніж екскременти на вентилятор кидати 🙁

 2. Саша

  Гнати поганою митлою потрібно цих попів московських. Вони є стукачі Путінських спец. служб і працюють на москалів. Нічого доброго московські попи не зробили і не роблять для України. Благословляють боєвиків на Донбасі які вбивають наших солдатів. А московські попи відказуються хоронити наших воєнів котрі віддали життя за Україну, за український народ. Ганьба московським попам і тим хто їх підтримує.

 3. Вік

  А що, фотки за 19-20 січня 2016 року ще не нафотошопили? А-я-яй, як же ж так? Чи то, можливо, в Онишківцях зараз трава зеленіє, плюсова температура, аномалія якась?

 4. Саша

  Інформація лдя твердолобих, малограмотних москалів.Почаївький монастир був заснований в 1240 році на землях які належали Галицько-Волинському князю, Данилу Галицькому. Монастир заснували ченці Київо-Печерської лаври, які втекли від монголо-татарів. Для тупоголових москалів нагадую, що Московське князівство сформувалося з дозволу монголо-татарів в 1276-1303 р.р., на той час Почаївський монастир уже існував. У 1448 році Московська митрополія (розкольники) відкололась від Київської митрополії, і небула ніким признана 141 рік т.є. до 1589 року. В 1589 році Московський митрополит, як ведеться в москалів, дав хабара Константинопільському патріарху і за це вициганив сан Московського Патриарха. В 1791 році Почаївський монастир переходить під патріонат Греко-католицької церкви. І тільки в 1997 році Почаївську лавру захопила Українська православна церква (Московського патріархату), так що кацапчики сопіть в дві дирки і мовчіть пока патріоти України не взяли вас за одне місце і не викинули за межі України. Ви всьо життя були продажними суками, ними і залишились.

  1. Вік

   Ви виклали історію українсько-російського православ’я з великою кількістю бидлівських вставок, образ. Та менше з тим.
   Українська греко-католицька (уніатська) церква виникла внаслідок укладення Берестейської церковної унії, яка була підписана окремими православними ієрархами України та Білорусії з Ватиканом у 1596 р. Ще раз: в 1596 році. А монастир в Почаївських горах заснований ПРАВОСЛАВНИМИ, не угкц, за Вашими ж даними в 1240 році.
   Так, монастир був в руках греко-католиків, тому що вони його ЗАХОПИЛИ, так само, як зараз москалями загарбані Крим і частина Донбасу. Це все історія, з якої наш український народ дуже погано бере уроки, робить висновки, ось вона (історія) і повертається.
   І ще, злоба, злість, нерозуміння, несприйняття іншої точки зору і ненависть не найкращі помічники в досягненні мети, відбудові держави і державності.

 5. tis01

  інфа для неосвічених журналістів та іншої промосквинської писдоти: українською мовою вірно буде – не “святої Анни”, а “Святої Ганни”.. 🙂

 6. Саша

  Так, Почаївський монастир був православний з момента його заснування. На той час не було Московського патріархату як і самого князівсьва Московського. Тому цей монастир, від моменту його заснування, був підпорядкований Київській митрополії. А зневажаю я москалів ( не росян а москалів) за те що вони всьо своє життя живуть за рахунок воєн і пригноблення інши народів. Якщо подивитись в історію Московії-Росії, то більше як 2-3 роки ніколи миру не було. В сьо життя вони гноблять інші народи, Азіатські, Далекий Схід, воювали в Іспанії, Монголії, Кореї, Китаї, Вєтнамі, Сірії, Лівії, Кубі, Авганістані, Молдові, Грузії захватили Крим, , тепер вбивають наших солдатів на Донбасі, а їх попи відмовляються навіть признати те, що Росія веде в Україні загарбницьку війну, і Ви рахуєте що їх після цього всього є за що поважати ? Попробуйте зайти в Почаївський монастир якщо скажите, що Ви ходити в церкву Київського патріархату. Це москальня прийшла на Українську землю а я в них повинен питати дозвола. Поінтересуйтись скільки в Росії є в наявності українських церков, скільки є українськомовних школ, скільки в Росії є українських бібліотек, всьо знищили і за це їх поважати ? В Росії проживає біля 12 міл. українців, вони мають можливість розмовляти і вивчати українську мову, так як це робиться з російськомовним населенням в Україні? Росія гнобить український народ більше 300років, ввела крипосне право і за це їх поважати ? Якщо так то тоді потрібно перестати самого себе поважати. Поваги заслуговує та людина, котра поважає інших, а москалі ніколи, нікого не поважали і не поважають, тому таке відношення і до них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.