111

gorodnycaКолишній власник агрохолдингу Мрія Іван Гута створив нову компанію “Аграрна Городниця” і планує повернутися в агробінес.

Як зазначається, на минулому тижні Іван Гута провів збори з мешканцями села Городниця (Тернопільська область), на яких оголосив про створення нової компанії ТОВ “Аграрна Городниця”.

“Займатися фірма буде зерновими, вирощуванням картоплі. Аредни плата за пай – 1 тонна пшениці, разова виплата за оформлення договору – 650 гривень або мішок цукру”, – повідомляє джерело.

При цьому, наголошується, що Гута планує залучати в село іноземних інвесторів.

gytaТак, за словами джерела, заплановано вирощування баранів, 300 голів яких привезуть зі Швейцарії, розведення курей і вирощування винограду з метою розвитку виноробства.

Керувати даними напрямками буде нинішній завідувач свиноферми “Мрії” в селі Городниця Андрій Козак.

Також, за словами джерела, восени Гута почне намагатися повернути “Мрію”.

“Агрохолдингу “Мрія” поки не заважаємо нехай сіють і збирають урожай, але восени будемо активно виступати”, – переказує слова Гути джерело.

За даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, “Аграрна Городниця” була зареєстрована 7 грудня 2015 року зі сумою статутного капіталу 1000 гривень. Засновником і підписантом фірми значиться Іван Гута, а керівником є Оксана Козак.

Нагадаємо, Інтерпол оголосив у розшук Миколу Гуту, який до серпня 2014 року займав посаду генерального директора компанії і вважався одним із власників. На сайті Інтерполу зазначено, що він розшукується через підозри в шахрайстві.

Агрохолдинг “Мрія” заснований в 1992 році Іваном і Клавдією Гут. Микола Гута приєднався до Групи “Мрія” у 2002 році. Групою компаній “Мрія” фактично володіє Mriya Agro Holding Plc, яка зареєстрована на Кіпрі.

У свою чергу 80% кіпрської компанії володіє ще одна закордонна структура – HF Assets Management Limited, яка фактично належить сім’ї Гут. Мова йде про Івана, Клавдію, Андрія і Миколу Гутів.

Раніше повідомлялося, що Східнокарибський Верховний Суд 15 грудня почав ліквідацію мажоритарного акціонера “Мрії” – компанії HF Assets Management Limited.

Австрійська фінансова група Erste Group – один з кредиторів агрохолдингу – звернувся до суду 30 жовтня з проханням визнати банкрутом HF Assets Management Limited.

Група компаній “Мрія” потрапила в складне фінансове становище – в серпні  2014 року агрохолдинг оголосив технічний дефолт. Загальний борг компанії становить близько 1,3 мільярда доларів.

У лютому 2015 року операційний контроль над агрохолдингом перейшов кредиторам, які обрали нове керівництво компанії, повідомляє “Економічна правда”

6 comments

 1. Аноним

  В колгоспі було краще .платили і крали і на Кіпр не вивозили.По мішку цукру та абсурд .смієтьсЯ з людей.

  1. Ярослав Вовк

   Моя мама сапала 3 га буряка за сезон. То якщо так воно добре, то посій 3 га буряка, доведи до ладу, збери і продай. Матимеш набагато більше, ніж тоді платили в колгоспі. Побачу, чи будеш задоволений колгоспним життям…

 2. Аноним

  Іван Миколайович може зробити багато для села і району, якщо його жиди не задушать, як пресанули його донєцкі братки і теперішні казли, що розкрадають Україну нічого кращого не роблять для людей

 3. Аноним

  Дай Бог щоб всі його плани вдались. Людям від того краще буде! То Людина з великої букви,яка зробила дуже багато чого для людей і селі і поза його межами!
  Жителька села Васильківці Іра Козелко


  1. Author
   Борис

   Ну-ну.. всі дороги Тернопільщини знищили фури Гути..ще за часів Хоптяна-Януковича про це говорили

 4. NS

  Помагай вам Боже, Іване Миколайовичу! А люди з вами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.