Чи повернуть вкрадене у тернополян?

Поділитися

teplo1105Декілька днів назад ми отримали відповідь КП “Тернопільміськтеплокомуненерго” про незгоду добровільно провести справедливий перерахунок за послуги з опалення житла за жовтень, листопад і за період з 1-18 грудня 2015 року.
Підприємство не звернуло увагу на надану нами копію листа Міністерства регіонального розвитку, будівництва і житлово- комунального господарства про те , що за грудень перерахунок необхідно було робити не з 19 числа , а з 1- го.
Не допомогла і надана нами інформація про те , що місті Києві такий перерахунок провели за цілий місяць, а не лише з 19-го по 31-е, як в нашому місті.

Тому наша громадська організація “Асоціація споживачів житлово- комунальних послуг” сьогодні подала позов до суду для прийняття рішення щодо обов’язкового проведення перерахунків за період з 10 по 31 жовтня минулого року, так як середньодобова температура в цьому періоді склала +6,95 градусів С, а не -0,5 градусів, на яку розраховано діючий тариф на опалення, в розмірі 14,88 грн. Ми вимагаємо , щоб КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» зменшило тернополянам оплату в цьому місяці по 5,02 грн за кожен квадратний метр опалювальної площі.
В листопаді 2015 р. середньодобова температура була також значно вищою розрахункової і становила +4.4 градусів за Цельсієм . Тому за цей місяць необхідно зменшити нарахування по 3,94 грн. за кожен метр опалювальної площі.

За період з 1-18 грудня минулого року середньодобова температура склала + 2.5 градусів – тому переплата становить 1,4 грн за кожен квадратний метр опалювальної площі.

Віримо у перемогу правди і здорового глузду!

Петро Ландяк

Тернопільські профспілки будуть також страйкувати 6 липня

У Козові чиновники вивчили слово “флешмоб”, але не знають що воно означає