111

Голова Васильковецької ОТГ А.В.Гайдаш

Адміністративна реформа Гройсмана, яка руйнує Тернопільську область серед всіх областей найшвидшими темпами в Україні, починає пожинати свої маразматичні плоди.

Ідея реформи була проста як двері: до влади прийдуть господарники. Проте, політичні сили при кориті та авантюрні політики місцевого розливу почали освоювати фінансові потоки та ” тваріть добро на всєй зємлє, тваріть дабро другім во благо, нє за красівоє “спасібо” услишавшєво тєбя рядом…” як співав безззубий москалик Шура.

У Васильковецькій громаді, яка створена на базі рідного села Васильківці (Гусятинського району) колись потужного агроолігарха Івана Гути, прийшов до влади такий собі Андрій Гайдаш. При бюджеті громади у 18 мільйонів гривень догосподарювався чоловік до того, що вже бере кредит у 360 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі. В аналогічній громаді – Іванковецькій (Теребовлянського району) не йдуть до банків у позички, а навпаки -кладуть на депозит 4 мільйони гривень, щоб “гроші робили гроші”, а не простоювали навіть місяць.

Один із секретів успіху в Іванківцях в тому, що у штаті громади 20 працівників, а в Васильківцях – 78 осіб та службова “Тойота” із запчастинами на 90 тисяч гривень. Іванчани реалізували 36 проектів, а в Васильковецька громада – нуль. На ремонти шкіл-“восьмирічок” в Іванковецькій громаді виділили 200 тисяч гривень, на “десятирічку” – 400 тисяч, а в Васильковецькій аж три тисячі гривень “на фарбу”.

Не спромігся керівник Васильковецької громади й освоїти кошти на ремонт вулиці Шкільної села Крогулець, де живе воїн АТО Андрій Місяць. 200тисяч гривень, виділених на сесії Гусятинської райради так і повернулись назад до районного бюджету.

Про півтори тисячі тонн щебню, які “вивітрились” у Васильковецькій громаді теж з подивом говорять.

Нині тривають перевірки фінансової інспекції у керівництва Васильковецької громади. Кажуть, щоб перевірка пройшла успішно, до Тернополя “помадрували” 4 тисячі у.о. , бо дуже дебет з кредетом не сходиться при ремонті дороги. Там зробили серед села 100 метрів шляху за майже 980 тисяч гривень. У Іванківцях 590 метрів аналогічної дороги обійшлися у 1 мільйон 100 тисяч із бічними бордюрами і під’їзними підмостками.

А знаєте чому  золоті верби ростуть за керівництвом Васильковецької громади? Зайдіть на їхній сайт і спробуйте проаналізувати висвітлення рішень сесії та виконавчого комітету…

Робіть висновки …

 

 

56 comments

 1. Вася

  А до чого тут Гройсмана реформа ? Якщо одна громада успішна, а інша – ні??? Це питання особистостей…

 2. Мирон

  Явно замовна стаття одного з опонентів з Крогулець…

 3. Петя

  Шановний автор статті ви б краще слідкували за своєю роботою і дослухалися до того що про вас говорять!!!!
  Р. S. Вам ніколи не бути головою громади аж занадто низьке у вас iQ!!!

 4. Ольга, викладач економічного університету

  Поки сьогодні поралась в селі на городі, то до мене підходило кілька однокласниць, сусідок і запитували, що думаю про статтю про нашого голову. Сказала, що нічого, бо не читала. А коли переглянула, то можу сказати, як і обіцяла – правду написав журналіст. так, у замітці не має іншої думки – солодкої правди-виправдання від голови. Але той баланс думок придумали для виправдання “грішників”-ледарів і злодіїв.. З останній рік стільки читала пустопорожнього піару за нашу громаду, а тут врізали таку правду, що аж прості однокласниці, які після 9 класу пішли на ферму, читають. Поважаю “Про все” за таку справедливу позицію. тут ніколи не ображають чи обливають брудом. тут пишуть правду, інколи дуже страшну для героїв публікацій. Так тримати, хлопці. Не даремно ми з кафедри скидали вам на картку на підтримку діяльності сайту.

 5. Анонім

  Таяк і все пусті слова а роботи ноль)

 6. Оксана

  Незнаю добрий голова чи ні, я його не смакувала,але воду в селі зробив за такий короткий термін…

 7. Микола з привітом

  Замовна чи незамовна – питання двадцять пяте. А от правда чи ні – то перше!

 8. Nyasha

  Все тут правда написана і ще замало написано. Сам собі набрав “команду”, а по яких критеріях відбору? Точно вибирав не кращих, точно вибирав не найпрофесійніших, а брав на роботу за могорич від близьких знайомих, за доляри від дальніх знайомих (кажуть збирає гроші, бо знає що вдруге не виберуть, а щоб десь інше піти потрібно купку грошей зібрати) ось тому і роздутий штат до максимуму. Ті що тут пишуть з високим рівнем IQ, то з усієї команди Гайдаша назвіть 5 людей професіоналів у своїй справі. Немає!!! Купка людей, що ходять один поза одного листочки перекладають і толком сісти немають де, не те що працювати.

 9. Nyasha

  Ха—хаха. Воду Гайдаш зробив??? Що означає зробив? Він гроші вибивав на воду? Гроші він взяв ваші, від податків, що залишилися в громаді!!!!! Він проектною документацією займався? Не він!!! Він рови копав? Що він зробив? Головна його тут роль була, що він не перешкоджав, щоб воду зробили.

 10. Галя

  Професійні «кадри» ходять на біржу відмічатися і то «перебіжками», тому що їх ніхто непотребує. Головне,що Гайдаш допоміг своєю позицією щодо звільнення кудлатої з роботи,от і вона тепер гадить…ха-ха, хі-хі…

 11. Іван

  Достає ця перепалка, я дивлюся що тут хто пише, то далекі від реальності. Громада це не тільки Крогульці,а ще є інші села,в яких є проблемні питання і які помало вирішуються. Хочу сказати, що діти як в дитячих садках так і в школах отримують харчування за що ми дякуємо громаді, беручи своє село,то водопостачання в Целіївській школі та садку завдячуємо Гайдашу та допомозі Вальчишина. Цього року завершив вуличне освітлення в селі і в Нижбірку по цілому селу також провів. Півтора тисячі щебня говорять що нестало, а як їхати у Васильківцях по під ліс, то там дорога невисипана? І так в кожному селі попідсипано… Ми ж українці з таким характером,як в тім анекдоті, – як євреї зійшлися і радяться ,я маю те ти маєш іінше,а сусід не має і як йому допогти, а українці все роблять навпаки.

 12. Назар

  “Nyasha”ви вже досміялись, гонили Вас, як собаку з чужого двору!!!
  ГАЙДАШ – МОЛОДЕЦЬ!!!! З часом все поставить на своє місце!!!!!!

 13. ket

  100% стаття замовна. І неважко здогадатися ким… (людьми, які дуже давно виношують мрію посісти місце голови громади, які доречі, в свій час, намагалися підкупити виборців). Наскільки мені відомо, в Андрія Володимировича Гайдаша закінчилася вже ТРЕТЯ перевірка, яка як і інші дві НІЯКИХ порушень з боку голови не ВИЯВИЛА. Можливо Андрій Володимирович і допустив десь якійсь хиби, але то дріб’язок, бо як відомо, хто нічого не робить, той і не помиляється… Голова громади завжди іде людям на зустріч. За короткий термін перебування на даній посаді зробив багато для громади, а то не так то легко в теперішній час. Я впевнена, що Андрій Володимирович ще багато зробить для своєї громади. А вам, шановні “доброзичливці”, раджу не займатися дурницями і замовними статтями, а краще допомогти….

 14. Депутати

  Андрій Володимирович!! ТРИМАЙТИСЯ , ми з Вами! нас більшість!

 15. Назар А

  Nyasha”-Ви вже досміялись,гонили Вас , як собаку з двору! ГАЙДАШ-МОЛОДЕЦЬ.Він ще розставить все на свої місця.

 16. жителі громади

  Автор статті!!! Ви осоромлені і Ваша компанія! Це не перший Ваш сором і я думаю, що в таких , як Ви не останній. Але Вам ясно,що цей бруд обернувся проти Вас. Собаки лають , а караван іде!!!

 17. ket

  Це сором, писати статті на замовлення людей, які самі нічого не роблять, а тільки гадять, і заважають працювати іншим людям. Ви б краще запитали у замовника статті чому він разом із своїми прибічниками постійно перешкоджає роботі громади, бо нічого сам не спроможний зробити, як тільки писати всякі дурниці…

 18. патріоти громади

  За людину говорять його діла і справи, а не пусті слова блеяння нахабів і дармоїдів , які палець об палець не вдарять для покращення життя в своєму селі не те щоб в цілій громаді. Щоб обливати брудом когось подивіться в дзеркало на себе і огляньтеся назад що ти зробив для громади.Тобі ніколи її не очолити , заспокойся Володимирович – ми за Тебе.

 19. Таня

  Хто б що не говорив , Андрій Володимирович – господар .

 20. житель села Крогулець

  Як що не знаєти правди то не беріться писати , кожен відповість за неправдиво сказані слова .Або іншими слова хто копає яму той внеї впаде

 21. Працівники дитсадка

  Мовчали, але душа болить. Андрій Володимирович зверніть увага на зарплату дитсадка Новий Нижбірок .Хто хороший дали цілі ставки ще 25 % або й 50 % зверху , а хто далекий від вас одну тисячу з копійками . В Крогульцях усі працівники мають ставки і більше . Шкода що нас немає кому підтримати . В завідуючої вічні проблеми і поїздки . Надіємось що не будуть у садку “білі ” і “сірі “. Дякуємо за фарбу на ремонт дитсадка.

 22. ket

  Шановні жителі громади, людина не всесильна! У кожного з нас є свої промахи, бо неможливо за всім встежити, тим більше, коли тобі щоденно “пхають палки в колеса”, і тільки чекають моменту, коли ти зробиш щонайменшу помилочку, щоб одразу роздути її до неможливості… Я прихильник того, що коли вам щось не подобається, чи ви вважаєте щось неправильним, то майте мужність і гідність сказати це людині відкрито, прямо в очі, а не писати всякі дурниці і говорити за спиною! Дуже добре говорити збоку, а ви самі попробували б працювати в таких умовах з такими “доброзичливцями”….

 23. Старий Нижбірок Довгань

  Я і громада села не відчули Андрій Володимирович молодець ви чи господар . Депутати це слуги народу, а не в вашому користуванні . У вас наради і виконкоми це абсурд. Час уже показав хто ви . Як у латиша ні зарплати ,ні гроша .

 24. Богдан

  Довгань – це псевдонім Вальчишина,який все розікрав?

 25. Мирон

  Наш екс голова пан Вальчишин теперішній староста села ,прошу його не критикувати, він розумний і все бачить, як зараз нічого не робиться і що він зробив для села – поміняв вікна у школі ,у сільській раді, провів для села газ, защебенив усі дороги у Целіїві і Мишківцях, зробив порядки на цвинтарях ,з його сторазовими поїздками у Васильківці вомолив криницю у школі,зробив ремонт клубів ,в школі в спортзалі поміняв підлогу . Можна багато писати про хорошу людину і його треба поважати ,а брудом обливати вміють тільки хами .Одного не розуміємо ,як може коштувати 1 метр асфальтного покриття в Мишківцях 20 000 гривень ,а сто метрів 980 000 гривень . Дорога “золота “.

 26. один в полі не воїн

  “замовна стаття ” – а яка правда житєдільності нашою страждальної громади, постійна брехня, хвальба чужими здобутками, абсурдність обіцянок,самоправління “касти” – четвертий місяць не скликається сесія – ховаються кінці в воду. Пробудіться – не спіть!!!

 27. один в полі не воїн

  Дана стаття це вершина айсберга правди про самоуправління “касти” громади – але є надія що як у казці добро переможе зло. Пробудімся !!! Щоб перед нашими дітьми нам не було встидно за нашу байдужість і бездіяльність!

 28. Христя

  Сьогодні шановний голова вже розпорядився щоби усіх тех працівників шкіл відправити у не оплачувану відпустку на 2 тижні , примусово а хто не хоче буде мати ” проблеми” по роботі. Отак от маєте вам транш на зарплати , який получили, пройшов місяць а вже нічим платити. Люди залякані і змушені писати заяви.

 29. Христя

  А караван планує людям зарплату дати? Чи тільки самим головним верблюдам перепаде?

 30. Мирон

  Наш екс голова пан Вальчишин теперишній староста. Критикувати немає за що, бо він бачить ,як робиться і що робилося коли він був при владі Він дуже багато зробив для села замінив вікна в школі ,у сільській раді, провів в селі газ ,ремонт підлоги в спортзалі ,защебенив усі дороги в Целіїві та Мишківцях та на хуторі Мазурівка, ремонт клубів ,сторазовими поїздками вимолив, щоб викопали криницю у школі ,навів порядок на цвинтарях . Про таку людину ,як Павлович можна писати багато хорошого ,а не обливати брудом як вміють тільки хами Але нас одне цікавить ,як можна на сто метрах асфальтного покриття витратити 980 000 гривень Дорога ” з позолотою “Дякую

 31. хлопці з Мишковець

  Так-Так… Староста у нас так як у “Енеїді” :” Вальчишин парубок моторний і хлопець хоч куди козак!!!!!!!!!!!!!!!
  А чому б ні! Коли під боком стимул є для праці!!!!

 32. Богдан

  Андрій Володимирович вигнав кудлату, вижени ще й каркату ,тоді проблем буде менше на 50 %.

 33. Мирон

  Так ,так і знову пана Вальчишина обливаєте брудом. Но він працює , завозе будівельні матеріали біля церкви на Мишківцях і будує гараж ,хоче придбати автомобіль для ритуальних послуг за свої кошти і допоможуть односельці, за що люди Целіїва і Мишківців йому сильно вдячні ,щоб не просити автомоболя у навкружних сіл . Він зрозумів, від Гайдаша не дочекаєшся ні копійки ,бо він сам немає . Розтратив усі гроші на копання криниці у школі, близько 200 000 гривень спонсорів, аналогічно люди копають на таку саму глибину з трубами і з насосом за 65 000 гривень . Криниця ” з позолотою “. Дякую .Павлович працюй, ми тебе підтримуємо .

 34. Христя

  Із задоволених коментів, тільки коменти працівників сільської ради Васильковець. Люди якби знали правду про зарплати, премії, та доплати на оздоровлення які вони собі беруть їх би 24 години там не було.

 35. Таня

  Андрій Володимирович, будь-ласка перекажіть старостам ,коли буде сесія чи воконком. Люди хочуть почути реальні цифри ,чи правда за премії ,оздоровчі , за зарплати уже знаєм . Люди які отримували 2500 зараз отримують вже 6 000 + премії. А до роботи відносяться , як ніби в них керівників немає . Чекаємо на зустріч .Не забудьте нас попередити .

 36. Богдан

  Собаку вигнали із чужого двору, а сучка не може заспокоїтися, шукає слідуючу жертву. Ще собаціі не повідавала борги, ні сорому ні стиду ,хоча цуценята в неї є . Гній почистить від коней тоді відасть 900 доларів і 3000 гривень і те все решта .

 37. МИХАЙЛО

  Ох, бачу ДОБРЯЧЕ ЗАЧЕПИЛА ця тема безгосподарності, вірніше – показової ґосподарності (за бюджетні кошти, звичайно, втридорога) всіх односельців голови. Молодці!!! Владу – до сповіді! Ви – ГРОМАДА ! Маєте депутатів, є сесія, прийдіть і скажіть відкрито, вимагайте звітності голови перед громадою. Закон – на Вашому боці. Ви – повноправні ґосподарі там де живете. Голова – тільки службова особа, повинен рахуватися з думкою і побажаннями виборців, діяти в межах діючих Законів України. А Вам раджу теж читати-почитувати і закони, і постанови уряду, й укази президента проглядати не з екрана телевізорів, а більше з ґазет. Але це не всім доступно (ґазети), то більш грамотні – маєть інтернети. Не тяжко легенько зайти на відповідний веб-сайт чи президента, чи кабміну – і прочитати. І прочитавши – другові розказати. Такий тепер світ пішов – набираймося копм”ютерної грамотності трохи. І даваймо собі раду самі, без “Самопомочі”. В кожному селі, в кожній сільраді, чи то пак, об”єднаній громаді – своя самопоміч повинна виникнути і діяти. ГРОМАДА !! Яке ємке слово, як багато воно важить, коли та громада дійсно є: дружна, цілеспрямована, роздумана, без поспішних рішень і безглуздих вигуків “з-за угла”. Вмотивовано виступити там і тоді, коли треба. Жаль, що ніхто ніколи нас РИТОРИКИ не вчив. Часом СЛОВО б”є
  не гірше нагайки. А деколи треба…

 38. Анонім

  в нижбірку зробили освітлення по селі в дитячому садочку,пошті,сільські раді перекрили дах тут треба чимало грошей вікна замінили не пишіть і не говоріть наклепів

 39. Анонім

  Іван.Київ. Андрій .Не читай цієї дурні. Живи,працюй і дій. Чим більше робити будеш, тим більше помилок шукатимутьт в тобі помилок. ХЇто нічого не робить, того немає за що критикувати. Здоровя тобі пане голово, добра і всього самого доброго.

 40. Nyasha

  Самі себе хвалять, аж смішно!!! Всі коментарі тут від працівників сільради. Який наш голова добрий а чого він би був поганий як дає файну зарплату і ще премію декому таку яка перевищує саму зарплату, але то тільки для вибраних. А простий народ страждає, скорочують простих прибиральниць по будинках культури і сільрадах, відділ освіти, бібліотекарів в яких і так не зарплата а копійки! А самі жирують!!! А як хитро проводяться звіти голови. Хай Гайдаш розкаже і покаже всі премії як то роблять чесні голови по інших громадах. ями на дорогах йому тоже не мішають, бо знов можна буде списати 90 тисяч на тойоту і на пальне,яке списують тоже цистернами!

 41. Nyasha

  І все ж таки, шановний пане голово! не ігноруйте будь ласка наші коментарі, бо дуже хочеться почути від вас справжні, реальні цифри по заробітних платах і преміях працівників сільради та пальному яке ви використовуєте в особистих цілях та на прохання окремих осіб! Людей дуже цікавлять і скорочення і кошти, які виділяються на кожне село на власний розсуд. зараз ми пишемо звернення в потрібні установи для реальної перевірки вашої роботи, а не платної, бо з вами, вельмишановний, можна розмовляти тільки такою мовою, бо тільки після звернень і дзвінків на гарячу лінію ви піджимаєте хвоста! отож, ми чекаємо!

 42. Анонім

  Де звіти голови??? Чому вони не проводяться відкрито?

 43. Nyasha

  І знову початок року а наш голова бере позику на заробітну плату! Бо на премії самому собі і своїм підлабузникам не вистачає! а за що премії? коли робочий день в деяких працівників до третьої години і показові наради проводять. Сміх. а скільки грошей відмивається з проектів які “для народу”. вже певно кругленьку суму зібрав.

 44. Nyasha

  Вміє наш голова обіцянки виконувати! обіцяв давати вчителям зарплати вчасно то так і зробив. аж 5 лютого отримали. обіцяв відкрито проводити звіти то так і робить. нарада за нарадою, всі в роботі а роботи ноль. а рішення сесій де. нема. бо ще не всі питання що треба було дописати дописали. як на розгляді то питань 10. а як рішення то питань було 20! оце так дивина.

 45. Анонім

  так так. зате все спихають на відділ освіти і зарплати і автобус. а на які суми проводяться заходи по культурі. тисячі кожен місяць а по факту не проводиться нічого. деякі працівники ходять на роботу кілька разів на тиждень а то й на місяць.що не свято то вихідний. ще дуже цікавить перекриття садочків в старому нижбірку і новому нижбірку. на папері одні цифри а по факту другі. хто за все відповідатиме? пане голово не ховайтеся від народу в своєму кабінеті і державній машині. пора йти до людей!

 46. Один В Полі Не Воїн

  Відбулася чергова сесія якої так боявся наш голова що аж обдзвонював “своїх” депутатів щоб підтримали його і проголосували за звіт і за податки на землю. але вже навіть “свої” депутати не вірять свому обранцю. що ж це робиться? нам потім за це відповідати. люди не спіть і не будьте байдужими!!!

 47. Ket

  Шановні жителі громади!!! Займіться краще справами, а не плітками! Що ви зробили для своєї громади щоб когось судити? Нічогісінько! В кожної людини є свої недоліки, ідеальних немає, а робота робиться і багато вже зроблено, а буде зроблено ще більше, головне щоб ніхто не ставив палиці в колеса!

 48. Один В Полі Не Воїн

  Браво!!!! І знов чергова позика на зарплати. а що далі? скільки ще тих позик буде? скільки наш “розумний” голова буде гроші в кишені пхати собі і всім перевіряючим особам щоб залагодити перевірку. чому всюди порука? скільки можна? люди! не мовчімо. пора гнати того облізлого пса геть!

 49. Один В Полі Не Воїн

  і хай службовою машиною користуються працівники і жителі громади а не гайдаш в особистих цілях за державні гроші

 50. Один в полі не Воїн

  Може і ти “голова” вийшов на того хто тобі коментарі видаляє … але твоїм паршивим діям вже немає меж!!
  Зупинися поки не пізно. Брехня помалу вийде .
  І що то за така інтернет газета скільки грошей хочете за коментар щоб знищити.

 51. Анонім

  Ніби все добре і працевлаштував всю свою родину,витіснивши тих з ким недавно “обіймався” і продовжуєш надалі це робити .Все правильно в такому віці за кордон не поїдеш.Себе ніяк необділиш впорядковуєш “садибу”. Немає чому заздрити, бо що так легко прийшло , то піде з вітром.
  Залиши світ за вікном і заглянь в себе!!
  P.S.За незнищені коментарі окрема вдячність!

 52. Патріот

  Переконалися, що час усе покаже! А маємо, зарплати не маєш уже чим платити, гроші “вклав” і “вкрав” подібні, різні. Ніщо тобі не зійде так просто! Недамо! Непростимо! Обдурити вдалося, верхи не обдуриш, низам уже “недовірять”. Шкода, що громаді кінець! Але і тобі теж світить…! Догосподарювався таки!

 53. Анонім

  Ого! Чого і слід було чекати! Тай ніде “він” довго не затримувався. Громади шкода!

 54. Анонім

  А до чого тут громада. Це керівнику кінець це все він хай за дії відповідає. Ото сміху буде.

Напишіть відгук