На Гусятинщині догосподарювались так, що вже не мають грошей на зарплату

Поділитися
Голова Васильковецької ОТГ А.В.Гайдаш

Адміністративна реформа Гройсмана, яка руйнує Тернопільську область серед всіх областей найшвидшими темпами в Україні, починає пожинати свої маразматичні плоди.

Ідея реформи була проста як двері: до влади прийдуть господарники. Проте, політичні сили при кориті та авантюрні політики місцевого розливу почали освоювати фінансові потоки та ” тваріть добро на всєй зємлє, тваріть дабро другім во благо, нє за красівоє “спасібо” услишавшєво тєбя рядом…” як співав безззубий москалик Шура.

У Васильковецькій громаді, яка створена на базі рідного села Васильківці (Гусятинського району) колись потужного агроолігарха Івана Гути, прийшов до влади такий собі Андрій Гайдаш. При бюджеті громади у 18 мільйонів гривень догосподарювався чоловік до того, що вже бере кредит у 360 тисяч гривень на погашення заборгованості по заробітній платі. В аналогічній громаді – Іванковецькій (Теребовлянського району) не йдуть до банків у позички, а навпаки -кладуть на депозит 4 мільйони гривень, щоб “гроші робили гроші”, а не простоювали навіть місяць.

Один із секретів успіху в Іванківцях в тому, що у штаті громади 20 працівників, а в Васильківцях – 78 осіб та службова “Тойота” із запчастинами на 90 тисяч гривень. Іванчани реалізували 36 проектів, а в Васильковецька громада – нуль. На ремонти шкіл-“восьмирічок” в Іванковецькій громаді виділили 200 тисяч гривень, на “десятирічку” – 400 тисяч, а в Васильковецькій аж три тисячі гривень “на фарбу”.

Не спромігся керівник Васильковецької громади й освоїти кошти на ремонт вулиці Шкільної села Крогулець, де живе воїн АТО Андрій Місяць. 200тисяч гривень, виділених на сесії Гусятинської райради так і повернулись назад до районного бюджету.

Про півтори тисячі тонн щебню, які “вивітрились” у Васильковецькій громаді теж з подивом говорять.

Нині тривають перевірки фінансової інспекції у керівництва Васильковецької громади. Кажуть, щоб перевірка пройшла успішно, до Тернополя “помадрували” 4 тисячі у.о. , бо дуже дебет з кредетом не сходиться при ремонті дороги. Там зробили серед села 100 метрів шляху за майже 980 тисяч гривень. У Іванківцях 590 метрів аналогічної дороги обійшлися у 1 мільйон 100 тисяч із бічними бордюрами і під’їзними підмостками.

А знаєте чому  золоті верби ростуть за керівництвом Васильковецької громади? Зайдіть на їхній сайт і спробуйте проаналізувати висвітлення рішень сесії та виконавчого комітету…

Робіть висновки …

 

 

У Тернополі провізор аптеки постане перед судом

“Потьомкінська дорога” на Тернопільщині не сподобалась Гройсману