111

ПІД АПЕЛЯЦІЙНИМ СУДОМ ПІСЛЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ ПРО ВБИВСТВО

Переглядаючи матеріал на сайті першої незалежної тернопільської інтернет-газети “Про все” про приїзд “експерта-криміналіста” з телеканалу СТБ Наталії Костилєвої, яка разом з екстрасенсом має розслідувати вбивство у Вишнівці 17-річної Ірини Мукоїди, мешканці Кременця розповіли нашим журналістам, що “рижа фахівець на відео -“сепаратистка з Кременця”. І дійсно, як вдалось нам дізнатися, Наталя Валерівна Костилєва була засуджена у 2015 році за те, що закликала прийти до Кременця Путіна у 2014 році. саме тоді, коли був незаконно анексований Крим. Суд покарав жінку за сепаратиські гасла лише 1,5 роками умовно. Нині вона експерт-криміналіст на телеканалі СТБ

У червні 2015 року прокуратура поширила ось такий офіційний прес-реліз про “СТБ-шного експерта”:

Прокуратура області підтримала державне обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно жительки міста Кременця у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.110 КК України, тобто за фактом публічних закликів з метою зміни меж території та державного кордону України на порушення порядку встановленого Конституцією України.

У суді доведено, що у березні 2014 року, у період збройної окупації Російською Федерацією частини території України – АР Крим, у кременчанки виник злочинний намір, спрямований на публічні заклики до зміни меж території України.

Усвідомлюючи протиправність своїх дій, жінка поширила через Інтернет публікацію під назвою: «Путіну Володимиру від Кременця, Тернопільська область», у якій публічно закликала до насильницької зміни меж території України на порушення порядку, встановленого Конституцією України.

В подальшому, вона опублікувала на сайті м. Кременця Тернопільської області звернення під назвою: «А может Крым даёт нам пример?», у якому закликала читачів підтримати порушення територіальної цілісності і недоторканості України, так як це було зроблено Російською Федерацією з невід’ємно складовою частиною України – Автономною Республікою Крим.

Протиправну діяльність зловмисниці викрили працівники УСБ України в області.

У суді обвинувачена повністю визнала свою вину та щиро розкаялася у вчиненому.

Вироком Тернопільського міськрайонного суду від 11 червня 2015 року жительку Кременця визнано винною у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.110 КК України, затверджено угоду між прокурором та підозрюваним про визнання винуватості та призначено покарання у вигляді 1 року обмеження волі, умовно, з іспитовим строком 1 рік 6 місяців.

***

Слідкувати за розвитком новини можна на нашій сторінці у Фейсбук  на youtube-каналі та гугл+  Підписатися та стежити за найцікавішими онлайн-трансляціями можна тут

Підписатися на наші новини можна в twitter та instagram 5 comments

 1. Lenjik

  Так і знала,що екстрасенси туда не доїдуть,як то вона одна у нас в Україні…Богомол гарно працює,він Шумського вбивцю відмазав гарно,що ходе на свободі,ще й Вишнівецького відмазає,хто зна скільки ще ходе уродів-душогубів серед нас ,завдяки йому!!!!а бідна дитина буде сидіти,поки не вкоротить собі життя!!!!!

 2. Аноним

  Щось занадто круто накрутили сюжет у всій цій історії. На фото з суду хлопець зовсім не схожий на насильника.

 3. Аноним

  Там все запутано і дуже скоро закрили , так що чекаем хороших результатів .

 4. Ганна Придушана

  а при чому тут Путiн? А якби вона закликала на Терно-пiльщину Клiнтона, то була б патрiоткою. чи що? Вже зовсшм глузд загубили.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.