До Вишнівця завітала “екстрасенс”, щоб розкрити вбивство Ірини Мукоїди

Поділитися

Депутат Збаразької міської ради Андрій Рудан з екстрасеносом, яка приїхала з командою телеканалу СТБ до Вишнівця

Про трагедію у Вишнівці- вбивсто 17-річної Ірини Мукоїди вже знає уся Україна. Тернопільська поліція вже затримала підозрюваного, проте це не влаштовує його родину. Навіть після проведеної роботи імідж аваківців виявився настільки нікчемним на Вишнівеччині, що й після оприлюднення окремих матеріалів негласних слідчих дій, що стосуються даного провадження, це не заспокоїло людей. Позавчора до Вишнівця навіть завітав скомпрометований по саме нікиди нардеп-свободівець Михайло Головко і спробував попіаритись на цій справі. Вчора до Вишнівця завітала ціла команда телеканалу СТБ із нібито якимось екстрасенсом. Знімати присутнім своє “шоу” вони не дозволяли, бо “мали першими це показати”. Від цих слів стало зрозумілим, що мета приїзду не так з’ясувати правду, а показати сенсацію. Принаймні, таке склалося враження у скептично налаштованих місцевих мешканців.

Депутат Збаразької міської ради Андрій Рудан все ж таки відзняв кілька знакових моментів із візиту столичної гості. На жаль, телефон пана Андрія був майже розрядженим, тому відеоматеріалу є небагато. Проте і  з нього можна зробити висновки, що це були журналісти-розслідувачі.

Цікаво було почути розповідь таксиста, якого о 2 годині 22 хвилини  викликав брат підозрюваного у вбивстві, про те, що загибла була нібито зґвалтована, бо в молодих таксистів брали маски і аналіз крові. Нібито зафіксовано була сперму кількох осіб… Місцеві жителі підозрюють у злочині сина місцевого підприємця … Напевно, “буремне минуле” з бійками послужило злий жарт проти сина бізнесмена, оскільки люди налаштовані проти “мажорів” місцевого розливу. Вони нібито трохи кулаками встановлювали свою правду у попередні роки…

P.S. Як нам вдалось дізнатися, на відео зафіксована експерт- криміналіст проекту “Слідство ведуть екстрасенси “Наталя Костилєва.

Слідкувати за розвитком новини можна на нашій сторінці у Фейсбук  на youtube-каналі та гугл+  Підписатися та стежити за найцікавішими онлайн-трансляціями можна тут

Підписатися на наші новини можна в twitter та instagram

Як голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна змагався у підтягуванні в Підгайцях

На Збаражчині новий скандал