111

Наскільки сумлінно нардепи декларують відшкодування та хто з них насправді має власне житло в Києві – дослідили аналітики проекту “Декларації”.

Згідно документів, які опублікував на своїй сторінці у Facebook журналіст Максим Опанасенко, у 2016 році було витрачено 29 мільйонів гривень бюджетних коштів на компенсацію оренди житла та винайму готельних номерів для 187 народних депутатів.

Аналітики проекту “Декларації” підрахували, що 73 із цих 187 парламентарів не задекларували отриману компенсацію. Ще 101 нардеп не вніс у декларацію саме орендоване житло.

Також виявилося, що 27 депутатів, які отримували кошти на винайм готельних номерів, насправді мають власне житло у Києві або передмісті столиці. Серед них – нардеп-мільйонер Євгеній Гєллєр, що володіє будинком площею 1000 кв. м у Козині; Дмитро Добкін, дружина якого має дві квартири у Києві; колишній герой розслідування “Наших грошей” Руслан Сольвар, який записав усю нерухомість на матір. Готельний номер для чогось знадобився і скандально відомому Максиму Полякову, хоча столичною квартирою володіє його дружина Маргарита.

Ще 12 депутатів, які не отримували компенсації за оренду готелю, не задекларували жодного помешкання у Києві чи передмісті і живуть невідомо де. А власним коштом житло винаймають лише 2 народних обранці.

У минулому році кожен депутат отримав в середньому по 168 тисяч гривень компенсації. Проте 13 липня 2017 року Верховна Рада збільшила розмір відшкодування за оренду житла на 41% – з 1 вересня воно становить вже не 460, а 650 гривень на добу, повідомляє bihus.info

Є в цьому списку і депутати з Тернопільщини. Убоге інтелектуально та хронічно брехливе створіння, яке має ім’я Олег Барна, хапнуло з бюджету 168 тисяч тисяч 360гривень.

“Футбольний заробітчанин” з депутатським мандатом Тарас Юрик заполучив аж 182 тисячі 620 гривень. Запроданець у вишиванці зі Свободи Михайло Головко задовільнився 154 тисячами гривень. Вірний джоджиківець з “самопомочі” Тарас Пастух нажився аналогічною сумою, що й тягнибоківський Місько.

Ударівцю Ігорю Поберу, який роками не проводить публічних прес-конференцій, вділили тільки 14 тисяч 260 гривень. А ось його соратнику Миколі Люшняку перепало 168 тисяч 100 гривень.

 

1 comment

  1. старий гоцул

    Олег в цьому списку – НЕ ЛІПШИЙ і НЕ ГІРШИЙ від інших нардепів нинішнього складу ВРУнів. Бере скільки – стільки дають, по закону. Але те, що не “посєщав” виборців, не питав їх про їхні потреби – це вже в ніякі ворота не лізе. Маємо в цю суботу можливість задати йому кілька запитань, адже сільрада анонсувала зустріч з нардепом. Цікаво, чи й Дошку оголошень (біля пошти) зуміють відмити до тої пори від реклам і комерційних оголошень, бо селищний голова досі не вважає себе ВИБОРНОЮ ОСОБОЮ, яка має ще й ОБОВ”ЯЗОК колись про щось ЗВІТУВАТИ перед своїм ВИБОРЦЕМ !!!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.