Як у суді обирали присяжних для розгляду справи вбивства Ірини Мукоїди у Вишнівці

Поділитися


З липня місяця минулого року Тернопільщину періодично лихоманить, коли краяни починають обговорювати справу вбивства 17-річної Іринки Мукоїди у Вишнівці. Спочатку мешканці області розділились у думках: одні вважали, що до вбивства причетні якісь мажори, а інші схильні були вважати, що “мусора взяли невинну скалічену дитину”. Одиниці схилялись до аргументів поліції. Воно й зрозуміло – вплинув негативний імідж міліції, яка переодягнулась у форму поліції, але суть роботи від цього мало змінилась.

Проте, відкритість слідства і оперативні брифінги начальника Головного управління Національної поліції в Тернопільській області Олександра Богомола привідкрили завісу. Виявилось, що родина підозрюваного Василя Гнатюка знала про страшне вбивство у цю ж ніч.

Ще більше шокує хамство родичів підозрюваного щодо вбитих горем названих батьків покійної.

Нині у Вишнівці емоції вже спали. Частина людей починає аналізувати факти. Краяни з подивом дізналися, що підозрюваний у вбивстві напередодні викрав автомобіль. Вироком Збаразького районного суду Тернопільської області від 8 грудня 2017 року неповнолітнього Василя Г. визнано винуватим за ч.1 ст. 289 КК України (незаконне заволодіння транспортного засобу) та засуджено до 8 тис. 500 грн. штрафу. На прохання обвинуваченого до нього застосовано Закон України “Про амністію у 2016 році” та звільнено від відбуття покарання.

Не допомогли й екстрасенси та інші сепаратисти, які роздмухували справу не так для об’єктивного розслідування, як для піару програми на національних каналах.

Навіть по завершенні суду вчора мати Василя Гнатюка поводиться мов скандальна продавчиня ринку, звинувачуючи у всіх гріхах родину покійної, дивується, чому не дозволяють викопати поховане тіло і зробити ексгумацію. Подивившись на хамовиту жіночку, яка звинувачує у бідах всіх, лише не себе, стає її шкода, як матір, яка захищає сина, проте нині вже зрозуміло, що раніше їй треба було виховувати сина. А сьогодні, якщо добре задуматись, треба вишнівчан рятувати від маніяка, якому “світить” довічне.

Якщо переглядати відеозапис вчорашнього судового засідання із обрання присяжних, здивує агресивна поведінка адвокатів підозрюваного. Чи то їм передалась така негативна енергетика від матері Василя, чи то “нахапались” такого, спілкуючись з родиною. Приємно здивувала колегія суддів, особливо голова, які дуже виважено проводили судове засідання.

У Заліщиках пенсіонери перекрили дорогу

У 1947 році агентами КДБ в Україні було 15 єпископів Православної Церкви з 18