111

Незважаючи на траур у Тернополі через трагічну загибель на фронті Руслана Муляра, смерть рідної матері – Ганни Яківни – співак Олег Винник вражає краян рівнем цинізму.

Тернополяни неодноразово ставали свідками, як відмінялись концерти через трагічні події на фронті. Всі люди ставились із розумінням. Концерти переносились на іншу дату чи взагалі відмінялись. Це життя у час війни. Необхідно зважати на особливості. Проте, до Тернополя, схоже приїхав неймовірно цинічний “косар бабла з вовчиць”.

Сьогодні тернополяни стали свідками відвідин співаком Олегом Винником спортзалу центру “Каруна”. Фото розміщене на їхній сторінці в Інстаграмі.

Користувачі соцмереж надзвичайно критично відгукуються про візит в качалку та не відміну концерту.

До речі, продюсером співака є колишній тернополянин.

ОЛЕГ ВИННИК ПРИЇХАВ ДО ТЕРНОПОЛЯ ЗНАЮЧИ ПРО СМЕРТЬ МАМИ… СУДЯЧИ З ФОТО – БАБЛО ПЕРЕМАГАЄ ВСЬО…

 

5 comments

 1. Олег Петрович

  БИДЛОТА! Замість того щоб з мамою побути останню хвилину ЙОМУ ВЕСЕЛО!

 2. Анонім

  Співак засліплений своїм яскравим життям і не розуміє істини в цьому житті. Він приїзджав до Мами раз на рік і нічого їй не допомагав. Колись йому буде за це соромно!

 3. ганна

  це його мама. не ваша. I не вам виi1шувати як йому поступати. Досить вже колективного життя та колективного осуду. Кожен перед Богом вiдповiдатиме за своi вчинки. а не перед вами. Звикли як при комунiзмi. що кожен повинен перед вами звiтувати про свое особисте життя. А про те. що люди цинiчнi – так ви ж iх такими зробили. Не Путiн. та не Росiя. У кожного своя голова на плечах.

 4. Анонім

  Западенцы разочаровали своей цыничностью..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.