У тернопільському військкоматі живуть у совдепівській реальності

Поділитися

16 травня тернопільська інтернет-газета оприлюднила відео, яке поширив уповноважений з прав людини у Тернопільській області Володимир Шевченко і це не кадри з кримінального фільму і не затримання відомого злочинця – це призов в армію України у ЗборовіЩе раніше ми повідомляли про неймовірну історію викрадення призовника у Заліщицькому районі.

Сьогодні від військового комісаріату Тернополя поширили ось таку шнягу (вибачайте за грубість, але по іншому її назвати складно):”В соціальних мережах поширене відео, де нібито (ЙОПЕРЕСЕТЕ! НІБИТО! ВИ СЕРЬЙОЗНО?!) фігурують представники військового комісаріату одного з районів Тернопільщини.
З метою визначення об’єктивності даного факту, керівництво Тернопільського обласного військового комісаріату призначило службове розслідування. Якщо буде підтверджено факт причетності представників райвійськкомату до вчинення правопорушення, то ці особи понесуть відповідальність згідно українського законодавства та статутів Збройних Сил України.
Водночас хочемо нагадати усім призовникам області, що згідно з пунктом 8 статті 15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» після набрання чинності Указу Президента України щодо проведення чергового призову призовники, яким надійшла повістка зобов’язані прибути у військкомат у терміни, зазначені у повістці.
У випадку відсутності повістки, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018″.

НІ ВИБАЧЕНЬ, НІ ОПЕРАТИВНОГО РОЗСЛІДУВАННЯ, НІ ВІДСТОРОНЕННЯ ВІД СЛУЖБИ. ЩО ЦЕ ТАКЕ?

Через напад на патрульних чоловік опинився в ізоляторі тимчасового тримання

На Тернопільщині вода забрала життя