111

Отже, що вчора відбулося?… Спокійно, без емоцій, самі факти.
Група людей , яка з дітьми гуляла в парку, як і тисячі інших тернополян 20 липня 2018 р. приблизно о 22:02-22:03 год почули вибухи від салютів і самі салюти в 100 м від себе. Причому десяткам людей на голову прилітали уламки незрозумілої субстанції (фото додається).
Не відкладаючи люди зателефонували на 102, бо вкотре при спілкуванні з правоохоронними органами чуємо фрази типу “ну ви ж не зверталися…” Отже, з десяток дзвінків на 102 було.
Крім того група людей, які є членами громадського формування охорони порядку, попрямували в те місце, де пускали феєрверки і встигли заблокувати на виході людей, які намагалися винести з стрівка кохання , що в парку Шевченка, та погрузити в припаркований поруч (в парку!!) автомобіль на рівненській реєстрації декілька великих ящиків з різними касетами, батарейками, пультами, та тубусами від салютів, що швидше нагадували артилерійські снаряди.
Отже, тернополяни, які зібралися там, а їх підійшло вже не менше 20 чоловік – небайдужих людей , не дала підприємцям винести речі, які є доказами вчиненого ними правопорушення. Дочекавшись поліції, не дивлячись на тиск, який чинили замовники, які прибігли “рятувати ситуацію” аж з самого ресторану “Максим”, які погрожували людям, порушники погрузили все добро в автомобіль і під супроводом людей доправили все до міського відділу поліції, де був складений протокол про адміністративне правопорушення, виписаний штраф в розмірі аж 255 грн. ( при вартості замовлення 16000 тисяч за салют, сума штрафу не є суттєвою), всі салютні установки вилучені, описані, сфотографовані, не стільки поліцією, скільки самими небайдужими громадянами. Тепер зустрінемось в суді, куди обов’язково в якості свідка закличемо замовників, які мали б понести найбільшу відповідальність, так як виконавець замовлення приватний підприємець Звєрковський Михайло Васильович з м.Дубно в принципі не міг знати про рішення виконавчого комітету Тернопільської міської ради про заборону фейєрверків та салютів в м.Тернополі. Напевно жоден місцевий підприємець не брався за таку “халтуру”, знаючі про наслідки. Можливо саме тому і подарунок імениннику, який святкував день народження в ресторані “Максим” в той вечір, не розклали перед самим закладом, а сховали подалі в парк, знаючи про негативні наслідки.

Отже, порушено громадський порядок, порушено заборону, встановлену локальним нормативним актом, виданим виконавчим комітетом органу місцевого самоврядування, що є обов’язковим до виконання на даній території… Обов’язково будемо висвітлювати і контролювати цю справу аж до логічного завершення.
Так само маємо робити з наливайками та гральними закладами, які діють в Тернополі.
А тепер саме цікаве, вишенька на торт, так би мовити… Замовником святкового салюту є Надвиничний Олександр Анатолійович, 1980 р.н., який таким чином вирішив зробити подарунок дорогому другу Тарасу Демкурі на день народження… Звісно, іменник і гадки не має про всі ці перипетії, і прочитає про це лише з екрану свого планшету. Але мені хотілося б почути його думку з цього приводу. Як на 5й рік війни з російським окупантом, попри офіційну заборону на запуск салютів , плюнувши на закон, мораль та етичну сторону справи, так звана “еліта суспільства” дозволяє собі так зухвало переступати через людей? Я не згадую вже про хлопців з ПТСР, які прийшли з війни, але не повернулися, про це написано не раз, про їхнє ставлення та реакцію на салюти, я хочу зараз акцентувати увагу на тих, хто вчора безпосередньо опинився під тими залпами в парку, коли на голову і під ноги людям, в тому числі дітям прилітали уламки фейєрверків. Я хочу акцентувати увагу на дітях, які перелякалися, перебуваючи в той момент в парку.
Чи понесуть відповідальність замовники? Чи в нас як завжди все вирішується… ?
Мені цікаво чи патрульні затримали вчора в дрова п’яного Надвиничного Олександра, який посадив за кермо свого лексуса так само в дрова п’яну супутницю, яка ледве їхала за кермом… Чи в нас карають за водіння в нетверезому стані лише “простих смертних” тернополян?

І на завершення хочу нагадати, що хлопці на сході щодня гинуть за те, щоб ми з вами будували правову державу, де дотримуються законів і де всі рівні перед законом, а те, що ми маємо зараз – не варте того, щоб вони віддавали свої життя. Це так, якщо без емоцій….

Kateryna Boyko

P.S. Від “Про все”.

Якщо говорити лаконічно – дивуватися не має чому. Загальновідомо, що для тернопільського мільйонера Тараса Демкури Москва – “століца нашєй родіни”?! А в Тернополі не потрібно елементарної парковки для клієнтів “Атріуму”. Переб’ються. І “реконструйована” лодочна станція – нормальне житло на березі тернопільського озера…А всі тернополяни – лохи і не розуміють, що закон писаний не для всіх. Amway рулить. Ні, це дурфак з педінституту тримає тренд.  Нічого особливого не сталося. Просто підтвердилась закономірність…

P.P.S.

1 comment

  1. Михайло, 58 років

    О, видите – Катерина Бойко вчора поспішила, опублікувала неперевірену інфо, а сьогодні, згідно законодавства – в тому ж виданню – спростувала інформацію… А то – понаписують всякі Аноніми що хочуть – а при потребі – відповідати нікому, як “євробляхар”…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.