У Тернополі влада привела тітушок, щоб захистити незаконне будівництво у парку Національного Відродження

Поділитися


Після Революції гідності здавалось, що таке ганебне явище як тітушки – проплачені молоді люди спортивної статури – відійшло в історію.

Навіть сам Вадим Тітушка – спортсмен з Білої Церкви покаявся і заприсягся не брати участь у таких ганебних проплачених акціях від негідників.

У Тернополі влада так званих націоналістів – злодюжок, які прикриваються патріотичними гаслами і вишиванками – відродили цю мерзенну практику. Спочатку біля “Березолю”, де триває боротьба проти незаконного будівництва.

Сьогодні – у парку Національного Відродження.

Інтернет-газета “Про все” анонсувала акцію по захисту парку та оприлюднила фото тітушок.


Як все відбувалось можна переглянути у відеозаписах і стрімах учасників протесту. Також хочемо подати пост Юлії Мамчак яка побувала на місці подій, де сьогодні було дуже гаряче:”Що я побачила сьогодні в парку Нацвідродження?
Як юрист забудовника в дорогому костюмі і чорних окулярах з декларацією на початок будівельних робіт, виданій на підставі скасованої інвест угоди не може поясники, чого обгороджена парканом територія значно більша, ніж вказана в дозволі.
Чого акцію приїхало охороняти 2 автобуси поліцейських та батальйон Тернопіль, проте на те, що тернополянин в сірому светрі з написом Пума скинув силою з паркану Oleg Synovets реагували дуже неохоче.
Як “горила” побила телефон лише за те, що осмілились його, красеня, знімати.
Як 50 молодиків біля паркану своїм виглядом показували, що їм важливіше гроші зараз, ніж красиве зелене місто в майбутньому.
Але мене тішить те, що насправді багатьом тернополям важливий парк. Що сьогодні ми показали, що не здамось і не махнемо рукою на майбутнє парку. Тепер наступний хід за міською радою. Чекаємо від будь-якої фракції, котрі так сильно розписують, що вони працюють для Тернополян, зареєструвати проект заборони забудови парку. Тим більше, всі докази незаконності забудови Ви отримали на попередній сесії.
Чекаємо від депутатів наступного ходу”, пише 
Yulya Mamchak

А Viktoria Stepanova поширила у соцмережі фоторепортаж із сьогоднішньої акції.

У Лановецькому районі через отрутохімікати загинуло 380 бджолиних сімей

У вітчизняних водоймах масово гине риба