111

Кандидат в народні депутати у Збаразькому, Шумському, Лановецькому, Підволочиському і Кременецькому районах Ігор Василів переміг у запеклій боротьбі діючого нардепа-свободівця Михайла Головка. Це було найбільшим протистоянням зі всіх 5 округів. Правда, якби це було протистояння двох авторитетних особистостей. Ігор Василів – громадський діяч, керівник тернопільського “Автомайдану”. Балотувався від партії “Слуга народу”.

Натомість Михайло Головко – це така гримуча суміш невихованості, некомпетентності, хамовистості, яку маскують під патріотизм, а насправді – примітивне заробітчанство. Як за це одоробло голосували мешканці північних районів – велика загадка.

Громадськість Тернопільщини щиро радіє, що нарешті жоден псевдопатріот-запроданець не буде представляти наш край у Верховній Раді.

1 comment

  1. Михайло, 60 років

    То ж побажаймо керівнику тернопільського Автомайдану ПЛІДНОЇ законодавчої РОБОТИ в статусі нардепа 9-го скликання ВРУ, і насамперед – РОЗРОБИТИ та зареєструвати Законопроект Про заборону блокування стратегічних підприємств і магістралей ( автодоріг загального призначення )… Наш старий нардеп Барна Олег – того би не зумів зробити, бо він – ще в своїй БІОГРАФІЇ “вихвалявся”, що – будучи головою сільради в Нагірянці – організовував блокування поїзда “Москва – Прага”… Не дороги треба блокувати, а якщо вже є така потреба – йди й блокуй нахир КМУ чи й ВРУ… Дорога – має завжди ! бути свободна, поремонтована й придатна для моментальної перекидки чи війська, чи поліції, чи пожежників, чи ШВИДКОЇ допомоги, та й маршрутні автобуси й всякі далекобійники і Нашої держави, і заграничні – не мають відчувати ніякого дискомфорту від блокування !!! Роби, Ігоре, такий законопроект та ще й не забудь про євробляхерів. Молдавани встановили таксу за розмитнення євроблях в розмірі 400 – 500 євриків ( залежно від віку машини ), і там ніякого геморрою ніхто з нас не чув… Ми що ? квадратні голови маємо ? Маю на увазі уряд дебільний…

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.