Третина українок кажуть, що “їх друзі” згодні з принципом “хороша дружина слухається чоловіка”

Поділитися

Більше третини українок (35%) у віці від 18 до 74 років вважають, що їхні друзі погодилися б з тим, що “хороша дружина слухається чоловіка, навіть якщо не згодна з ним”, кажуть результати дослідження ОБСЄ з питань добробуту та безпеки жінок в Україні, проведеного в минулому році.

Також майже п’ята частина жінок (19%) у віці вважає, що їх друзі погодилися б з тим, що “дружина повинна займатися сексом зі своїм чоловіком, навіть якщо їй не хочеться цього”.

Більше чверті жінок (26%) у віці від 18 до 74 років погоджується, що домашнє насильство – це “особиста справа і повинно вирішуватися в рамках сім’ї”.

Майже дві третини жінок (64%) у віці від 18 до 74 років вважають, що в цілому насильство над жінками з боку партнерів, знайомих або незнайомих дуже або досить поширене.

У репрезентативну вибірку кількісного дослідження потрапили жінки у віці від 18 до 74 років, які проживають в Україні. Всього в квітні-вересні 2018г було проведено 2048 співбесід. Всі вони передбачали спілкування з респонденткой лицем до лиця. Отримані дані були зважені у відповідності з відомими характеристиками населення України.

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0
0

“Ціна правди”: неймовірний фільм про Голодомор в Україні, який варто переглянути

Жінка зателефонувала в поліцію, щоб замовити піцу. Диспетчер зрозумів, що вона в біді