111

Про це повідомили “Про все” достовірні джерела з Тернопільської облдержадміністрації та у столиці.

Відомо, що Валентин Антонович протягом останніх днів зібрав усі свої речі з службового кабінету і вивіз до рідних Чемировець, що на Хмельниччині. Процесом переселення керує дружина губернатора Надія, оскільки сам губернатор у жахливому запої. Навіть на день Соборності  в Підволочиськ не мав здоров’я приїхати.

Як поділився особисто інформацією Валентин Антонович з найближчим оточенням, звісно, що за пляшкою, в Адміністрації Президента йому в очі сказали, що він був найгіршим керівником області за всю історію! Це було для нього жахливим приниженням. Але не це переконало президента підписати указ. Основна причина – нібито Хоптян дозволив собі захистити бізнес Івана Гути.

Наїзд податкової на компанію “Мрія” був проведений особисто під контролем сина Президента. Хоптян цього не знав. Як і Михайло Головко, якому надійшла команда “фас” на податківців з офісу керівника штабу регіоналів Андрія Клюєва. Звичайно, Головку Клюєв не телефонував )))

Лише нещодавно стало зрозуміло, що нині триває перерозподіл власності на Тернопільщині. Нардепу Януковичу-молодшому “впало в око” найбільше аграрне підприємство Тернопілля, підконтрольне сім’ї екс-президента Ющенка. Син Віктора Федоровича руками свого ставленика – міністра доходів і зборів Олександра Клименка намагався поставити під контроль “Мрію”.  Брат екс-президента Петро Ющенко звернувся за допомогою до Андрія Клюєва, з яким має надзвичайно дружні стосунки. Керівник РНБО намагався залучити “патріотичний фактор”, який підтримує вже чимало років. Через поспіх виникла помилка:  Гусятинський район не входить в округ Михайла Головка. Це округ бютівця Михайла Апостола. Але він не підконтрольний регіоналам. Ніхто не сподівався, що про це довідаються ЗМІ. Першим про оказію з “Мрією”  повідомила інтернет-газета “Про все”.

Михайло Головко “наламав дров” під час “спілкування з податківцями”. І настільки налажав, що нині Олег Тягнибок особисто розробляє концепцію, як пояснити людям, чому нардеп-свободівець захищав бізнес, який фінансує Партію регіонів.  Чому за це взявся лідер “Свободи”? Бо недосвідчений нардеп такого абсурду наговорив ЗМІ:

— Я відкриваю громадські приймальні в усіх районах нашої області, в тому числі і в Гусятинському. 17 січня на звернення ТОВ “Мрія Центр” я приїхав в село Васильківці, аби зустрітися з громадянами. Однак моїй депутатській діяльності нахабно перешкоджали працівники ДПС, адже, згідно зі ст. 17 Закону України “Про статус народного депутата України”, я маю право безперешкодного доступу на всі підприємства, установи та організації, розташовані на території України, незалежно від їх підпорядкування, форм власності, режиму секретності. У Васильківцях розташована моя громадська приймальня, є мої особисті речі, звернення громадян та інші документи. Працівники ДПС намагалися не впустити мене до приймальні, але я все-таки пройшов через двері до свого кабінету і взяв звернення громадян та потрібні мені документи для депутатської роботи. Там же, на місці, до мене звернулися працівники ТОВ “Мрія Центр” про неправомірні дії працівників ДПС, на що я відреагую депутатським зверненням,- розповів недосвідчений нардеп “Новій Тернопільській газеті”.

Що буде з “Мрією” і Михайлом Головко – вирішується в Адміністрації Президента. Бізнес, напевно, перерозподілять. Депутата Головка малоймовірно, що позбавлять квитка нардепа. Скоріше йому пощастить і Клюєв пообіцяє дурнів не посилати на акції сина Президента.

Станом на 14 годину указу Президента України про звільнення Валентина Хоптяна на офіційному сайті не має. Поки що. В тернопільській облдержадміністрації усі чиновники сидять як на голках і очікують оприлюднення. Хоптян не сказав з яким формулюванням його відправили у вільне плавання.

Зате в коридорах Адміністрації Президента останні тижні було помічено активність новоспеченого академіка Михайла Цимбалюка. Він втретє прагне стати губернатором Тернопільщини. Але шанси його мізерні. Віктор Янукович його просто не переносить і вважає “крисою”.  Цимбалюк у 2004 році, перед Помаранчевою революцією нібито присвоїв увесь виборчий бюджет. Саме тому Янукович отримав в нашому краї найгірший результат. В ЗМІ тоді пройшла інформація, що губернатор Тернопілля Михайло Цимбалюк ходить з підбитим оком. Як і тодішній глава Адміністрації Президента Віктор Медведчук. Друге пришестя Цибалюку пролобіював екс-президент України Леонід Кравчук. Але нашому гуцулу було мало влади і він перекупив собі аналогічну посаду у Львові. Під час відкриття стадіону Цимбалюк знову підвів Януковича. Федоровича засвистали так, що побачила вся Європа.

Навряд чи знайдуть аргументи “підмазані кадровики”, щоб керманич країни хоча б поглянув на його папку з поданням. Окрім того, головним претендентом на крісло губернатора Тернопільщини вважається Анатолій Француз. Але поки виконувати обов’язки голови Тернопільської облдержадміністрації буде перший заступник Микола Головач.

12 comments

 1. Степан

  Чому ми бідні – бо дурні, чому ми дурні – бо бідні ?! Так кажуть, але все-таки в цьому щось є, щось в тому і про нас. Подивіться як кругом все оббріхується. Звільнили Хоптяна прямо перед сесією обласної ради… Яник часом не поспішив з таким рішенням? Хоптян в запої… Ви з ним разом пили? Процесом переселення керує його дружина))) Напевно журналіст допомагав речі в машину грузити.
  Ну а про Гуту тут обше…прямо якась СантаБарбара))))))

 2. Саня

  І в кінці-кінців маленьке звірятко загортає шоколад у фульгу. Підтримую Степана, пишуть Бог знає що.
  З Головком тут все ясно, ну відробляв поцан гроші які йому спонсорнув Гута…
  А з Хоптяном, оце вже написали… якби звільнили то б вже на сайті ОДА чи на сайті президента воно б висіло…

 3. Саня

  http://www.oda.te.gov.ua/main/ua/news/detail/39261.htm

  Шось Валентин Антонович працює, може він ще не знає що його звільнили? І сам Яник йому цього не говорить, навіть приказав на сайті президента цього висвітлювати.

 4. ОПА

  просто в сайта “Про Все”, дуже надійні інформатори,,, Крупяк по зіркам подивися і сказав,,,ТАК ТРИМАТИ ШАНОВНІ ЖОПАЛІСТИ,,, і перестаньте видаляти неугодні вам коментарі!!!

 5. ОПА

  просто в сайта “Про Все”, дуже надійні інформатори,,, Крупяк по зіркам подивися і сказав,,,ТАК ТРИМАТИ ШАНОВНІ ЖОПАЛІСТИ,,, і перестаньте видаляти неугодні вам коментарі!!!!

 6. ОПА

  просто в сайта “Про Все”, дуже надійні інформатори,,, Крупяк по зіркам подивися і сказав,,,ТАК ТРИМАТИ ШАНОВНІ ЖОПАЛІСТИ,,, і перестаньте видаляти неугодні вам коментарі!!!!!!

 7. ОПА

  просто в сайта “Про Все”, дуже надійні інформатори,,, Крупяк по зіркам подивися і сказав,,,ТАК ТРИМАТИ ШАНОВНІ ЖОПАЛІСТИ,,, і перестаньте видаляти неугодні вам коментарі

 8. Льоня

  Інформація про звільнення п”яниці Хоптяна точна. Це може статися дуже швидко. Тернопільщина ще не знала такої нескромної сімейки. Це справді найтупіший голова ОДА, а точніше – бригадир колгоспної бригади. Така ж і команда. Про Надюху Хоптян… Ха! Ха! Ха!… Регіт на все село.
  А ці коментарі за підписом ОПА з опискою, слід читати ОДА…

 9. Саня

  Льоня мочит ппц))))))))))))))))))))

  Але якщо серйозно, ні одного розумного слова….не займайтесь пропагандою брехні!!!

 10. азаров

  що забігали криси?! полюбому вам – жопа, бо ви тупаки.

 11. Зіновій

  а чому знимка не оптянова?Даавно пора закопати

Напишіть відгук