Депутат струсівської сільської ради, громадський активіст і просто не байдужа людина Ігор Дзвінка поділився власними роздумами щодо бюджету 2017: «Дехто буде «ЖИТИ ПО-НОВОМУ»… Бюджет Струсівської сільської ради на 2017 рік — 1 МІЛЬЙОН 678 ТИСЯЧ 200 грн.

ВИТРАТИ на саму СІЛЬСЬКУ РАДУ (9 чоловік, разом з прибиральницею та кочегаром, котрий працює лише сезонно!) СТАНОВЛЯТЬ майже МІЛЬЙОН — 996 тисяч 500 грн.!!! ЩО ЗНАЧНО ПЕРЕВАЖАЄ ВИТРАТИ НА ПОТРЕБИ ВСІХ 4-Х СІЛ ради — ЛИШЕ 681 тисячу 700 грн.!

З них: 386 тисяч 700 грн. — на благоустрій ЛИШЕ 200 тисяч грн. — на ремонт ВСІХ доріг 50 тисяч грн. на ЯКІСЬ «ІНШІ ВИДАТКИ». Якщо розкинути 770 тисяч грн. (ті, що на оплату праці) на 12 місяців, а потім розділити ПОРІВНУ на 9 працівників ради, то КОЖЕН ЩОМІСЯЦЯ має отримувати «ЧИСТИМИ, НА РУКИ» по 7130 грн.!!! Непогана зарплата виходить… Але ж то не всім однаково — «дехто» може отримуватиме ЩОМІСЯЦЯ 10 і більше ТИСЯЧ, а дехто (неугодний) — лише ставку + доплату, якщо цього «війт» ЗАХОЧУТЬ… А Є ЩЕ Й ПРЕМІЇ, ДОПЛАТИ… ЗА ЯКИЙ «ХРИН» ЇМ ПЛАТИТИ, якщо БОЛОТО «ПО ВУХА», КАЛАБАНІ «ПО КОЛІНА»; СМІТТЯ ДОВКОЛА — ПО ВСІХ ПОСАДКАХ, ПОЛЯХ, ЛІСАХ та РІЧКАХ; ДОХОДИ В Б’ЮДЖЕТ МІЗЕРНІ та НЕ КОНТРОЛЮЮТЬСЯ; ПРАЦІВНИКИ РАДИ ЧАСТО ВІДСУТНІ НА РОБОЧОМУ МІСЦІ, ДОВІДКИ, якщо й видаються, то ЧАСТО СКЛАДЕНІ НЕ ТАК, ЯК ПОТРІБНО, і їх треба переробляти; СУБСИДІЇ ОТРИМАТИ — теж, ПРОБЛЕМА; ЗЕМЛІ, нібито, НЕМА АЛЕ ДЛЯ «СВОЇХ» ЗНАХОДИТЬСЯ …

1 comment

  1. МИХАЙЛО

    Хлопці, прив»яжіть цапа до кола, а не до «капусти». Маю на увазі — прийміть зважений план соціально-економічного розвитку сільради і уважно контролюйте його виконання. Для цього не треба багато розумних, досить двох-трьох активістів тямущих, щоб знали що звідки береться і як та куди має розприділятися. І — тримайте в курсі всю громаду. Знаю про що кажу, в мене в Скалі — те ж саме. Ніхто не знає як можна зробити (взимі) 300 метрів дороги за 1800000 грн.?? Аж охуїли, як взнали цифру?? До чого б це йшло?? То не дурно Барни покривають «сей бізнес» Мирончуків?? Де антикорупційщики, що роблять, щоб не сказати замість «Т» «Д»?? Високооплачувані мужі, по 80- 120 тис. гривень/міс. Щось не видно Вашої активності. Чи Ґарант сказав :сідєть і нє рипаться??

Добавить комментарий