У перший день роботи виборчого Синоду главу УГКЦ не обрано

Поділитися

Вечірнею завершився перший день роботи Виборчого Синоду Єпископів УГКЦ. У цей день відбулося чотири голосування. Пригадуємо, що у перші три дні роботи Синоду чотири рази на день вибори відбуваються за принципом дві третини голосів. Після дванадцятьох безрезультатних голосувань Главу Церкви обиратимуть простою більшістю серед двох кандидатів з найбільшою кількістю голосів.

Молитва, спільна і приватна, постійно супроводжує синодальні засідання. День владики розпочинають із відправи «Утренні» і «Першого часу». Перед обідом усі моляться «Шостий час», перед вечерею – «Вечірню», а у середу і п’ятницю – «Літургію Напередосвячених Дарів». На завершення ранішнього богослужіння наперед визначені владики виголошують духовну науку.

«Обрання нового Глави – це Божа справа, яка спонукає усіх нас, духовенство і мирян, до щирої молитви, щоб обрати особу по Божій волі… Закликаю усіх до щирої молитви, щоб Дух Господній вказав на цю особу, подібно як в давнину – на царя Давида, та помазав новообраного Предстоятеля як свого обранця та провідника Божого люду Української Греко-Католицької Церкви», – закликав вірних УГКЦ Владика Ігор (Возьняк), Адміністратор УГКЦ, на передодні Виборчого Синоду.

Як ми раніше повідомляли, у рамках підготовки до виборів, 20 березня владики присвятили день для молитви і духовної застанови, мета якого  через спілкування з Богом старатися пізнати Його волю щодо особи наступного Предстоятеля УГКЦ.

Завтра Синод продовжить свою роботу, повідомив “Про все” Департамент інформації УГКЦ

Чиновник-регіонал виганяв журналістку з наради і ховався від неї по кабінетах

Відкрите звернення до Віктора Януковича