111

Яким чином платник податку може отримати інформацію щодо відсутності податкової застави майна? В податковій, чи в іншому органі?

З метою отримання інформації щодо відсутності податкової застави майна платник податку має право звернутись до реєстратора Державного реєстру обтяжень рухомого майна із  відповідним запитом.

Відповідно до ст. 45 Закону України від 18 листопада 2003 року № 1255-IV „Про забезпечення вимог кредиторів та реєстрацію обтяжень” із змінами та доповненнями, реєстратор Державного реєстру зобов’язаний на запит будь-якої фізичної або юридичної особи надати завірений  витяг з Державного реєстру. Пошук у Державному реєстрі може здійснюватися за реєстраційним номером запису та/або за найменуванням, ідентифікаційним кодом боржника в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України, за індивідуальним ідентифікаційним номером боржника в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів.  Витяг з Державного реєстру свідчить про внесення записів про обтяження або про їх відсутність. У разі наявності обтяження у витягу вказуються всі наявні записи та відомості, що містяться в них.

Витяг надається у строк не пізніше трьох робочих днів із дня отримання  відповідного запиту. Відмова в наданні такого документа допускається лише в разі невнесення заявником плати за надання витягу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.