111

Органами прокуратури області постійно приділяється увага питанням додержання земельного законодавства та захисту інтересів держави у земельній сфері, у тому числі щодо додержання вимог земельного законодавства органами виконавчої влади, державного контролю та користувачами сільськогосподарських угідь щодо використання таких земель за цільовим призначенням.

Зокрема, прокурорською перевіркою встановлено, що розпорядженням голови Підгаєцької райдержадміністрації голові фермерського господарства району передано в оренду земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею майже 25 га терміном на десять років.

Проте, упродовж року фермер не сплачував орендну плату за користування землею, заборгувавши до бюджету понад 10 тисяч гривень.

За наслідками перевірки, прокуратурою Підгаєцького району голові райдержадміністрації внесено подання з вимогою притягнути посадових осіб до відповідальності, з вини яких допущено заборгованість за договором оренди землі.

У зв’язку з тим, що несплата орендної плати є підставою для припинення права користування земельною ділянкою, прокуратура району звернулася до суду з позовом про розірвання договору оренди землі з суб’єктом господарювання. Прокуратура також вимагає зобов’язати господарство повернути землю у державну власність та сплатити заборговану ним орендну плату.

Нормативно-грошова оцінка землі, якою користувалося фермерське господарство без сплати коштів за оренду, становить майже 500 тисяч гривень.

Прес-служба прокуратури Тернопільської області

“Тернопільські театральні вечори” дадуть нового керівника театру?

***

Після співпраці з мером Тернополя перший заступник прокурора області піде на пенсію “в портянках от Версачі”

***

Як будівельний аферист з Тернополя Щепановський “відсидів”, а нині відпрацьовує у теплицях Фірташа

***

Як бучацькі дівчата мусіли в Тернополі прапори носити

***

Агрохолдинг “Мрія” розпочав ремонт доріг, які знищив фурами на Тернопільщині?

***

Нардеп розповів про “тернопільських китайців” з мертвими президентами (відео)

***

Виявляється, крім Партії регіонів, на Тернопільщині ніхто не вміє вирощувати хліб

***

Понад 30 тисяч жителів Тернопільщини нині перебувають за кордоном

***

Збірна України перемогла Францію 2-0!!!

***

Панорамний Тернопіль: 152 кілометри і 19 тисяч фотографій

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.