111

Сьогодні вночі у Солом’янському районі Києва невідомі спалили автомобіль координатора Громадянського руху “Спільна Справа”, одного з організаторів Євромайдану Олександра Данилюка. Про це  повідомили у прес-службі Громадянського руху “Спільна Справа”.

“Автомобіль, що був припаркований біля будинку, де мешкає лідер “Спільної Справи”, знищено повністю. Данилюк пов’язує цю подію виключно з послідовною діяльністю ГР “Спільна Справа” у напрямку дострокового припинення повноважень президента Януковича та з активною участю представників руху в організації та проведенні Євромайдану”, – йдеться в повідомленні.

Сьогодні у Тернополі перебуває мільярдер з особливою місією1 comment

  1. TVD

    Мелкие, злобные, мстительные людишки и методы у них такие же. Поведение этой власти действительно может привести к революционным действиям. Ее и довбнем не прибьешь, а мы хотим , чтобы они услышали требования народа. Создается впечатление, что не народ их нанял на работу, а они принимают украинцев на работу — воистино, что хочу, то ворочу. Наверно надо обращаться к мировым судебным системам, наверно народ Украины поодиночке и в гражданских сообществах должны подавать иски в международные суды на президента, азарова, как изменников интересов страны.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.