111

Українські IT-фахівці посіли друге місце за майстерністю на міжнародних змаганнях “Brainbench – 2013”, повідомляє УНН.

Найкращі результати українська команда, що складалась із 56 осіб, показала у індивідуальних заліках щодо баз даних, мов програмування, платформ та графіці.

Загалом участь у змаганнях взяли близько 11 мільйонів учасників з 50 країн світу. Перше місце посіли “айтішники” із Америки.

Нагадаємо, за словами експертів, протягом 5 наступних років в Україні вчетверо збільшать кількість “айтішників”. Для ефективного та результативного розвитку галузі, наразі в Україні впроваджується низка нововведень.

Так, у Верховній Раді України наразі зареєстровано законопроект, який дозволить стимулювати розвиток вітчизняних ІТ-компаній. За словами голови Комітету Верховної Ради з питань інформатизації та інформаційних технологій Валерія Омельченка, податкові стимули, які передбачені законопроектом №2063, дозволять вивести з “тіні” українські ІТ-компанії.

“Зміни до Податкового кодексу, які ми пропонуємо у законопроекті, дадуть можливість створити привабливий бізнес-клімат у галузі ІТ та високих технологій. І тоді українські розробки та стартапи стануть цікавими як для внутрішніх інвесторів, так і для закордонних компаній”, – переконаний парламентарій.

Начальник управління з суспільно – політичних питань та інформаційної діяльності заздрить голові Тернопільської облради?

***

У режимі суворої таємності “Бен – надал” звітував сам собі про 3 роки царювання в Тернополі

***

Знову аварія у Тернополі: як люди затримували п’яного водія (відео, фото)

***

На Тернопільщині працівники міліції затримали водія, який збив пішохода та втік з місця ДТП (Фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.