111

Апеляційний суд Житомирщини підтвердив рішення суду першої інстанції щодо засудження 48-річної жительки Житомира за завідомо неправдиве повідомлення про крадіжку з її оселі, нібито вчинену дільничним інспектором. Сподіваючись уникнути відповідальності за виготовлення самогону, жінка таким чином намагалась зганьбити міліціонера, повідомили УНН у СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Події сталися у червні 2009 року, коли у квартирі жінки у присутності її зятя та двох людей було вилучено самогон, самогонний апарат та закваску. Однак сама житомирянка, неодноразово згодом звертаючись у правоохоронні органи, безпідставно заявляла, що під час цього з її оселі викрадено гроші, мобільний телефон та ювелірні вироби.

Схожі заяви почали лунати наприкінці 2009 – початку 2010 року. Відтак, прокуратурою Богунського району Житомира у березні 2010 року було порушено кримінальну справу за ч.3 ст.185 (крадіжка, поєднана з проникненням у житло) Кримінального кодексу. На причетності дільничного до зникнення грошей жінка наполягала щоразу під час надання показів при з’ясуванні обставин або подаючи скарги. Однак жодних об’єктивних підтверджень цьому немає.

Під час розслідування з’ясувалося, що обшук тривав у присутності понятих, які розповіли, що всі дії з вилучення ємності із самогоном, самогонного аппарату та закваски відбувались у кухні та коридорі. На наявність у житлі та місцезнаходження вказаних речей вказав зять заявниці, який мешкав у цій же квартирі. Жодних інших дій, тим більше викрадень, при цьому не було з боку будь-кого з присутніх.

Відтак, після неодноразових перевірок кримінальна справа про викрадення майна була закрита у травні 2012 року у зв’язку з відсутністю події злочину, тобто факту крадіжки як такого взагалі не було. Водночас щодо заявниці за встановленими обставинами було порушено кримінальну справу за статтями 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) та 384 (завідомо неправдиве показання) Кримінального кодексу.

При судовому розгляді справи вина жінки повністю доведена. Вже у червні 2013 року Богунським районним судом було винесено вирок щодо її покарання у вигляді 4 років позбавлення волі з відстрочкою відбуття, якщо упродовж 3 років жінка не вчинить нового злочину і виконає покладені на неї обов’язки. Нещодавно колегія суддів судової палати у кримінальних справах апеляційного суду Житомирської області, розглянувши апеляційну скаргу обвинуваченої, залишила вирок суду першої інстанції без змін.

“Водний” скандал у Тернополі: мешканці просять мера і правоохоронців допомоги

***

Чому не можна критикувати тернопільський облдрамтеатр?

***

УНП, «донецькі», Джоджик та інші тернопільські (політична аналітика)

***

Азаров попросив оцінити роботу губернатора Тернопільщини

***

Чому прес-служба Тернопільської облдержадміністрації засекретила роботу голови і заступників?

***

Фото Надставної церкви у Тернополі ввійшло в топ-10 конкурсу Вікімедія Україна

***

21 листопада у Тернополі хорова капела “Орея”

***

Мер Тернополя почав нищити бізнес політичного конкурента

***

Тернопільська “Шаріка”: застаріла прем’єра з елементами руїни місцевого театру

***

“Припарки” від депутата

***

Мешканкам Тернопільщини для “розплоду” треба бичків?

***

Як блондинка з адміністрації вчила депутатів облради життя (відео, фото)

***Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.