111

Під час ревізії інспекторами було виявлено вже традиційне порушення фінансової дисципліни, яке виявляється практично на кожному об’єкті контролю, пов’язане з незаконним нарахуванням та виплатою заробітної плати. У даному випадку воно призвело до втрат (включно з зайвим нарахуванням єдиного соціального внеску) більше 385 тис. гривень. Якщо конкретніше, то інспектори зафіксували зайву виплату заробітної плати сумісникам за невідпрацьований час та оплату додаткових відпусток всупереч законодавству.

Крім того виявлено, що кошти утримані із заробітної плати працівників по проведених перерахунках за минулі роки не перераховано до бюджету, а було проведено відновлення касових видатків. Дане порушення призвело до втрат на суму понад 63 тис. гривень.

Також виявлено порушення при розрахунку орендної плати і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Зборівського району, внаслідок чого бюджетом недоотримано доходів на загальну суму 14 тис. гривень.

Інспекторами також виявлено, що лікарнею було придбано нафтопереробну продукцію на суму 112 тис. гривень без застосувань процедур закупівель.

За недотримання законодавства з фінансових питань 13 посадових осіб притягнено до адміністративної відповідальності, застосовано фінансову санкцію у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

Керівнику установи направлені обов’язкові вимоги щодо усунення виявлених порушень, про результати ревізії поінформовано правоохоронні органи.

Прес-служба Держфінінспекції в Тернопільській області

Чому влада дала тернопільським свободівцям найм’якше покарання?

***

Бережанським районом керуватиме “інопланетянин”, а Зборовом – ставленик колишнього мера

***

Як у Тернополі ховалися “бажаючі” поїхати на Антимайдан

***

Як нардеп з Тернопільщини памперси міняв

***

У Тернопільській обласній раді кояться дивні речі

***

Як влада Тернопільщини маніпулює коштами, а “Свобода” їй допомагає

***

Емоціі дня зі столичного “маршу мільйонів”

***

Поки в Тернополі і в Києві триває Євромайдан, місцеві чиновники “працюють”Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.