111

Під час зустрічі з  Віктором Януковичем президент РФ Володимир Путін зазначив, що заробітчани з України, які працюють у Росії, перераховують на Батьківщину близько 2,3 млрд дол., передає УНН.

“Зазначу значне число громадян України, які трудяться в Росії: за офіційними даними, це майже півтора мільйона людини, за неофіційними – практично п’ять мільйонів. Щорічно ці громадяни України, які працюють у Росії, перераховують своїм сім’ям на підтримку десь 2,3 мільярда доларів США, це і істотний внесок в саму українську економіку”, – сказав В.Путін.

Також В.Путін торкнувся і питання перетину державного кордону громадяни двох країн.

“В цілому полегшення взаємних поїздок громадян теж наш пріоритет, триває робота щодо спрощення умов перетину російсько-українського кордону. На цей рахунок укладено відповідні угоди”, -зауважив В.Путін.

У вівторок в Москві відбулося засідання російсько-української міждержавної комісії під головуванням президентів РФ і України. У ході засідання було досягнуто ряд домовленостей, зокрема, про зниження вартості російського газу для України до 268,5 долара за тисячу кубометрів, а також про купівлю Росією євробондів України на 15 мільярдів доларів.

Чому влада дала тернопільським свободівцям найм’якше покарання?

***

Бережанським районом керуватиме “інопланетянин”, а Зборовом – ставленик колишнього мера

***

Як у Тернополі ховалися “бажаючі” поїхати на Антимайдан

***

Як нардеп з Тернопільщини памперси міняв

***

У Тернопільській обласній раді кояться дивні речі

***

Як влада Тернопільщини маніпулює коштами, а “Свобода” їй допомагає

***

Емоціі дня зі столичного “маршу мільйонів”

***

Поки в Тернополі і в Києві триває Євромайдан, місцеві чиновники “працюють”Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.