111

На Народне Віче, яке розпочалося у Тернополі 17 грудня 2013 р. о 13.00 год. рішенням громади були запрошені голова Тернопільської обласної адміністрації Валентин Хоптян, прокурор Тернопільщини Генадій  Мовчан, начальник Управління міністерства внутрішніх справ Віктор Сак та голова Тернопільського окружного суду Микола Шульгач.

Попередньо громада передала вище згаданим керівникам повістки (світлини  повісток з підписами про отримання можна глянути за посиланням нижче), в яких посилається на 3 та 5 статті Конституції. Ці статті декларують недоторканність людського життя та безпосереднє здійснення влади народом.

Як зазначив з цього приводу активіст Тернопільського Майдану та ініціатор народних повісток Олександр Башта: «Ще 12 грудня Народне Віче у Тернополі вперше прийняло рішення викликати наших державних службовців, щоб вони висловили власну позицію, сказали нам, що вони думають про події, які відбуваються в державі. Ми зробили повістки від імені народу, які були вручені їм, щоправда, через посередників. 15 грудня на вимогу громади ніхто не з’явився. Ми прийняли рішення зробити те ж саме на 17 грудня. Зробимо це і втретє, а після цього вже будемо звертатися до суду. Бо це нонсенс, коли громада викликає держслужбовця, а він не приходить. Коли народ викликає свого слугу, а слуга не приходить. Нам потрібно добитися того, щоб кожен народний слуга зобов’язаний був з’являтися на виклик громади і доповідати, щоб конституційне право народу на здійснення влади було нарешті втілене».

Чому влада дала тернопільським свободівцям найм’якше покарання?

***

Бережанським районом керуватиме “інопланетянин”, а Зборовом – ставленик колишнього мера

***

Як у Тернополі ховалися “бажаючі” поїхати на Антимайдан

***

Як нардеп з Тернопільщини памперси міняв

***

У Тернопільській обласній раді кояться дивні речі

***

Як влада Тернопільщини маніпулює коштами, а “Свобода” їй допомагає

***

Емоціі дня зі столичного “маршу мільйонів”

***

Поки в Тернополі і в Києві триває Євромайдан, місцеві чиновники “працюють”

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.