Про співпрацю Валентина Хоптяна та Марії Чашки

Поділитися

Громадський активіст Тернополя Тарас Білан надіслав інтернет-газеті “ПРО ВСЕ” звернення щодо земельної афери партії Свобода” у Тернопільській обласній раді спільно з прислужниками Януковича. Йдеться про 14 гектарів землі в Петриках, про що писала вже наша газета.

26.02.2014р. після того, як Янукович – аля – Стаюра, на Тернопільському майдані, не надав можливості Карпишин Наталі звернутись до громади Тернополя , з приводу прозорих умов формування Люстраційної комісії (два пункти на розсуд громади: в комітет не входять представники влади, та його персональний склад затверджується рішення Тернопільського Майдану.)

До мене підійшов громадянин Тернополя . Імені та прізвища не назвав. Однак повідомив наступне:

14 га. Петриківського геріатричного пансіонату та Петриківського обласного комунального дитячого будинку інтернату вилучено з користування .

Дані землі використовувались для трудової реабілітації дітей – інвалідів і розташовані у 5-10 хвилинах ходьби від навчальних корпусів.

Загальна вартість землі в цьому місці складає біля 7 млн. доларів.

Оборудка (дєрєбан) по вилученні відбулась за спільною згодою колишнього губернатора пана Хоптяна та представника від опозиції пані Чашки.

За поки що неперевіреною інформацією, саме за її підписом (Марія Чашка очолює постійну комісію Тернопільської обласної ради з питань соціальної політики та праці , міграції, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів) було надано погодження на вчинення цих дій.

З метою офіційного отримання письмових доказів, що можуть підтвердити або спростувати дану інформацію ТОГО «Тернопільські підсумки» направило офіційний запит до Тернопільської обласної ради з проханням надати повний комплект документів з приводу відчуження земель в дитячого будинку інтернату, с.Петриків, Тернопільського району.

В випадку, якщо інформація підтвердиться, і під документом стоятиме підпис Марії Чашки, думаю останній , як робиться в цивілізованих країнах Європи, варто подати в відставку з голови комісії, скласти повноваження депутата, та вийти з лав партії ВО Свобода.

Якщо пані Марія, не складе повноважень сама, питання люстрації по факту крадіжки 14га. земель в дітей – інвалідів (дитячого будинку с.Петриків) за участю пана Хоптяна та пані Чашки буде винесено на розгляд Тернопільського НАРОДНОГО Віче.

Голова Тернопільської обласної громадської організації «Тернопільські підсумки» Білан Т.Б.

 

На тернопільському Майдані скандал: Стаюра і Чашка вводять цензуру!

***

До Тернополя повернувся Янукович!

***

Як депутати організували земельну аферу в Петриках на 7 мільйонів доларів

***

У Петрикові,під Тернополем, пограбували калік та літніх людей

***

Невже депутати Тернопільської облради пограбують Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат? (фото, відеорепортаж)

 

Герман розказала, чому Янукович “не трахнув” би Тимошенко

Через падіння гривні інфляція сягне 80% і Майдан “знесе” владу?!