Вадим Перець

Вадим Перець

Екс-депутат Тернопільської міської ради Вадим Перець вирішив першим стартувати у гонці за крісло міського голови файного міста. У понеділок, 23 березня, він проведе першу прес-конференцію на якій навішає лапші про годинник, який треба реконструювати на катедрі. Мовляв, він і ще якісь фанатики вирішили до Великодня  зробити подарунок тернополянам.

Насправді ж Перець хоче показати, що  не гірший Сергія Надала, який також пропіарився на годиннику, який розмістили на бульварі Тараса Шевченка.

Свого часу Вадим Перець вже невдало пробував свої сили у парламентських виборах, “примазуючись” у симпатії до популярних брендів через свій рекламний тижневик. Про те, вклавши найбільше у виборчу кампанію, Перець посів лише третє місце у виборах 2002 року (першим тоді став ректор Устенко від “Нашої України”, який обіграв у закулісній боротьбі за бренд Ірину Рекуш, а другим – Ярослав Демидась, який тоді ще цілував руки Юлії Тимошенко). Перцю у 2002 році дістався мандат депутата міської ради, оскільки кандидатам можна було одночасно балотуватися у різні органи влади. Тепер Перець зондує грунт.Основним його конкурентом є ще один грошовий лантух – Віталій Цимбалюк, який відхрещується від Партії Регіонів, почав допомагати АТО і навіть притягнув для піару телезірку Сергія Притулу.

Інтелігенція зараз у розпачі, що 30 жовтня темна маса знову обере Надала. Він зараз подається як безальтернативний переможець. Проте, щодо діючого мера, який став доларовим мільйонером, не застосовували ще антипіару. Критично налаштовані тернополяни схильні вважати, що банкротство “Свободи” потягне до низу й плінтусовий рейтинг діючого мера. Команда Сергія Віталійовича вже давно дистанціювала його імідж від тягнибоківської ганьби, але пройшло занадто мало часу, щоб люди забули брехливі передвиборчі обіцянки.

Звичайно, спробує свої сили і “гриценківець” Петро Ландяк. Але після провалу “Громадянської позиції” на парламентських виборах в нього шанси мінімальні. Тих кілька біг-бордів у файному місті та регулярні публікації у місцевій вмираючі пресі, яку з кожним роком все менше читають, дають йому гарантовані шанси стати ще раз депутатом міської ради на його рідному окрузі, де він дійсно систематично працює. Проте, Ландяк не є лідером громадської думки чи незаперечним авторитетом для всього міста. Бо такого лідера насправді просто не існує. Громада міста дуже розрізнена і розчарована. Тому свій електорат політики збиратимуть по краплях в різних сегментах.

Не йтиме на вибори Михайло Ратушняк. Кажуть, що нібито він вже працює у команді колишнього регіонала Віталія Цимбалюка. Зате Володимир Мариновський може “тряхнути стариною”. Друге місце на мерських виборах у минулому столітті не дають спокою колишньому комсомольцю і есдеку. Амбіції його підкріплені тим, що до мерії не йтиме жоден “господарник”, а він як не як дає раду власній справі у такій складній країні.

Чи висуне когось рафінована інтелігенція – не відомо. Скоріше громаді підсунуть якусь курву, яка скине голоси за найкращу пропозицію. Проте, вже й нині у Тернополі є приємні винятки, що не всі у нашому місті продаються.

Криміналітет, який перефарбувався у громадських активістів, поки мовчить. Останні парламентські вибори показали, що їхнє місце поки “біля параші”. Проте, проникливі хлопці можуть “вплинути” на підрахунок, купити собі маріонетку, якою успішно управлятимуть, або й просто розкинуть “яйця” у різні кошики, профінасувавши виборчі кампанії різних кандидатів. Аналогічно поступлять й будівельні магнати, адже їм треба й далі свої проекти реалізовувати. Як виняток, можливо, Василь Лило захоче попіарись на мерських виборах, щоб точно перемогти десь на мажоритарці.

Пхатимуться до ради й шинкарі, які споюють тернополян останні три роки у всіх парках і площах. Хлопці вдають із себе патріотів, хоча їхній бізнес приносить шкоду здоров’ю краян. Аргумент: “Ми ж не примусом заливаємо” розбивається про припинення продажу алкоголю, антиалкогольна пропаганда тощо. Проте, шинкарі просто збанкрутують, бо левова частка прибутку закладена в оковитій.

На завершення – про АТО і негідників, які будуть піаритись на цій темі. Приклад Тараса Пастуха, братів Барнів продемонстрував, що електоральні лохи ведуться на це, як на гарячі пиріжки.

Можливо, хтось захоче використати екс-секретаря міської ради часів Романа Заставного – Тараса Білана. Чоловік нині особливо зайнятий волонтерством, завідує другим складом Логістичного центру. Проте, Білан не має власних мільйонів, а тому…

Що ж до “першої торпеди” (Віталія Цимбалюка вважаємо лохом, якого вміло накрутило оточення, щоб “збрити” з мажора гроші), то хочемо нагадати краянам публікацію кандидата історичних наук Миколи Сивирина про Вадима Перця за 2007 рік. Свободівець, який свого часу поставив на місце одіозну Ірину Фаріон, цікаво розставив акценти щодо бізнесовця, який прикривається християнськими цінностями…

“Чим раз тим більше переконуюсь, що Україна повинна рухатися класичним цивілізаційним шляхом. Для ясності моєї думки і для людей, які одразу спробують двояко потрактувати мої слова, даю уточнення – європейським шляхом. Хочемо Європи, прагнемо її аж до не можу і скрізь декларуємо “європейські демократичні цінності”. Свобода слова, свобода віросповідань, свобода політичних переконань… На останньому спробую загострити вашу увагу – свобода політичних переконань. Це те що ми повинні сприймати як належне і здобуте, не лише майданами чи перевиборами, а й багатовіковою боротьбою українців, українців патріотів, українців націоналістів.

Знову парирую випади стосовно того, що не лише націоналісти боролися за Українську державу, але ж лише українські націоналісти, на відміну від всіх решта, єдині хто не отримав від держави і від суспільства визнання. Націоналістами як щитом закриваються від зовнішньої агресії, їх в потрібному місці і в потрібний час ставлять в приклад, але коли націоналісти намагаються вголос, відкрито заявити свою позицію, то одразу починається скавуління про “ще не час” і “ви відбираєте голоси”. Спробуємо розібратися в цій вельми цікавій і вкрай делікатній справі. То хто ж ті скиглярі, які намагаються повчати націоналістів, як будувати Українську Самостійну Соборну Державу.

В лихоманці виборчих перегонів кожен, мабуть, перечитав великий об’єм інформації – програми, обіцянки, “чорний піар” і т.д. Вже не дивують висловлювання політиків, бо ціну їхнім словам ми знаємо, не дивує поведінка депутатів різних рівнів від колишніх союзників, а сьогодні противників. Та особисто мене вкрай обурив вчинок давнього і відомого тернополянам депутата Вадима Перця, власника Західноукраїнської рекламно-інформаційної газети “У кожен дім” та агенцій нерухомості в Тернополі. 28 вересня 2007 року в останній день дозволеної передвиборчої агітації він, після тривалого творчого “летаргічного сну” виродив в рубриці “СЛОВО шеф-редактора” свої “шефські” перли. Цитую:

“До мене останнім часом звертаються чимало виборців із запитанням “І що воно буде?”, “Хто переможе?, навіть “За кого голосувати?”

.Скористаюся можливістю відповісти.”

(кінець цитати).

Отож шановні читачі, готуйтеся отримати пророцтво від щирого і відданого вам “шефа”. Цитата:

“По-перше, все буде добре”

“По-друге, переможуть наші”

… (кінець цитати). Ну як, пройнялись величчю думки? Якщо ні, то читаємо далі.

“Вже близько трьох років світ вважає нашу країну вільною, тобто у питанні свободи приналежною до цивілізованих націй”

. Одне з двох, або Вадим Перець почав власне літочислення , або абсолютно не знає історії країни в якій живе. Зрозуміло, що дуже хочеться бути тим “своїм”, які переможуть, але ж протягом трьох років в прем’єрському кріслі сидить “не свій” за логікою “шефа”. Але ж пам’ятаємо, що “все буде добре”.

Не хочеться перемивати по кісточці всю статтю, тому спинюся на головному на свободі політичних переконань. Цитата:

“Сам конфлікт цих сил (мабуть “наших” і “не наших” – прим.автора) і викликав дострокові вибори… Однак до цього доленосного вибору включилися малі партії, невдахи минулих виборів, які в такий спосіб хочуть забезпечити собі політичне виживання.”

Складається враження, що ніхто крім “своїх” і “не своїх” не має права політичного життя, бо так сказав “шеф”! Справжні партії, за словами Перця, “демократичні”, а всі решта ліві і праві виявляється не справжні, так собі, “навіть не партії, а політично-бізнесові проекти”

.Далі “пророка” настільки занесло, що він виголосив заклинання, в яке ніхто не вірить:

“Справжні демократичні партії вже навчилися самоочищуватися від корупціонерів і політичних заробітчан, вони звільнилися від залежності від бізнес-груп”

. Пане Вадим, чи справді ви вірите в те що написали, перегляньте офіційні декларації представників демократичних сил, які пройшли в парламент, невже вони не є тими бізнес-групами про які ви говорите? Але нехай це буде на совісті “шефа”. Коли ж почав вести мову за ультра-націоналістів, боячись навіть сказати вголос кого він мав на увазі, одразу стало зрозуміло для чого ця публікація. Шановні читачі, скажіть будьте ласкаві, скільки націоналістичних партій приймало участь в парламентських перегонах 2007? Аж одна, Всеукраїнське об’єднання “Свобода”. І все писання “пророка Перця” цілеспрямовано било по єдиній націоналістичній партії. Чому? Бо страшно. Боїться “шеф” націоналізму, як чорт ладану. Чому? Бо постійно виступає на українофобських позиціях (згадайте публікацію “У кожен дім” №27(450) від 9 липня 2005 року) ховаючись за спинами жінок. Чому? Сходіть до нього і спитайте за які заслуги він влаштував ринок над катівнею по вулиці Коперника. Мабуть і там йому націоналісти заважають, самоочищуватися від бізнес-груп. Чому?

А з приводу націоналістичних переконань тернополян і українців в цілому, варто зазначити ріст майже вдвічі за півтора року тих, хто віддав свої голоси за націоналістів. І чим більше буде нас , тим більше будуть “шефи”  і “пророки” говорити про Свободу”.

Звичайно, щодо партії “Свобода”, сьогодні ці рядки сприймаються іронічно… Проте, щодо решти нічого не змінилося…

Депутат Віталій Цимбалюк вкрав чужу інтелектуальну працю

***

Ще не почались вибори, а регіонал Віталій Цимбалюк вже дратує тернополян

***

Після переможної “атошної” технології навіть регіонали побігли піаритись на АТО

***

Не всі у Тернополі продаються: рідні Віктора Гурняка повернули кошти Віталію Цимбалюку

***

У Смиківцях спалили LEXUS RX350 родини Цимбалюків

***

Регіонал, нехай і колишній, розпочав активно залякувати тернополян в газетах та інтернеті

***

 

 

3 comments

  1. макс

    “Чим раз тим більше переконуюсь, що Україна повинна рухатися класичним цивілізаційним шляхом. Для ясності моєї думки і для людей, які одразу спробують двояко потрактувати мої слова, даю уточнення – європейським шляхом.

Напишіть відгук