Нардеп Головко продовжує невдало піаритись як російський прем’єр Медвєдєв

Поділитися

Народний депутат Михайло Головко має нульовий авторитет серед тернополян ще з першої своєї каденції у Тернопільській міській раді. Обіцяючи антиалкогольну програму дій, Головко скурвився за пів року і продався за кілька десятків квадратних метрів для офісу своєї  громадської організації.

Як тільки Головка обрали нардепом у 2012 році, за місяць він вже рятував мільйони фінансового спонсора Партії Регіонів.

Вже про те, як Михайло Головко хотів організувати своєму 23-річному помічнику молочний бізнес в Кременці ніхто не згадує.

Депутати Головко та Сиротюк схожі на гордих хлоп'ят, яким дорослі дяді дозволили торкнутися справжньої зброї
Депутати Головко та Сиротюк схожі на гордих хлоп’ят, яким дорослі дяді дозволили торкнутися справжньої зброї

Потім він з Юрком Сиротюком зганьбилися в АТО, коли в новенькому одязі повилазили на танка, фотографувалися з автоматами і навіть записали відео зі стрільби. Насміхалась з недолугих політиків тоді вся Україна. Присоромлений Головко зняв ганебні фото і відео, які виставив у Фейсбуці, але було вже пізно…

Лише селяни з Остап’є почали вимагати аби їхній свободівський клоун з Верховної Ради не займався дурницями, а реально поїхав воювати в АТО,

Зараз триває суд над колишнім нардепом-свободівцем Юрієм Сиротюком, який поводився неадекватно під Верховною Радою, коли їхній однопартієць кинув гранату у натовп і загинуло 4 правоохоронців та скалічено було понад сотню людей.

12043120_813973558701285_2965354579066111222_nПоки триває розгляд справи, Головко й там фотографується з ідіотським виразам обличчя, схожим на російського прем’єра Дмитра Медвєдєва і підписує пафосно:”Українці очікували після майдану арештів ригів, беркутівців, корупціонерів, а тепер садять патріотів націоналістів, які привели тих виродків до влади! Суд апеляційний залишив Юрка Сиротюка під вартою! Ось справжнє обличчя сьогоднішнього режиму! Ганьба виродками! Розплата буде!

Нардеп Михайло Головко сам себе розхвалює як його люди люблять

***

У Збаражі вже прозріли, кого обрали до Верховної Ради

ФК Тернопіль – Шахтар: 0-5 (відео)

У Тернополі відкриють фотовиставку “Україна у портретах”