111

samopomishПартія “Самопоміч” на Тернопільщині продовжує прикро вражати. Ми не звертаємо уваги на надалівську пропаганду у спецвипуску “Нової тернопільської газети”. Загальновідома сумна ситуація із нардепом Тарасом Пастухом у реаліях, а не хворобливих уявленнях пропагандистів мерії.

Проте, не менш препаскудна ситуація із першим номером “Самопомочі” до Тернопільської міської ради Андрієм Грицишиним. Лідер партії Садового у Тернополі подає себе як фахового журналіста, хоч журналісти ніколи не бачили його на прес-конференціях чи брифінгах. Більше того, не можливо знайти  й статей так званого журналіста Грицишина. Андрій відомий більше тим, що сайт, яким він керує кілька років, крав під його головуванням статті та фото тернопільських кореспондентів. Скандали виникали не один раз і не з одним сайтом. З цього приводу навіть збирались журналісти у місцевому прес-клубі.

Згодом Андрій Грицишин вже як політик був впійманий на плагіаті.
Відзначився керівник партії “Самопоміч” у Тернополі й тим, що економлячи кошти на оренді зали, привів топових спікерів Ганну Гопко, Семена Семенченка та інших на захід, який організували собі студенти. Тоді ще не зрадниця Ганя Гопко пообзивала студентів ледь не останніми словами, за що її попросили із зали. Коли політики дізналися, що Грицишин утнув з ними такий “номер”, пообіцяли розібратися.

Напевно, так розібралися, що Грицишин і далі очолює партію, а тепер ще й веде її на виборах до Тернопільської міської ради.

 

2 comments

  1. Правда

    30 березня 2015 року ТОГО “ПРАВДА” звернулась до ГО Самопоміч за допомогою : розібратись зі скандальним будівництвом у В.Березовиці. Проглянувши документи, пан Михайло Федишин (як спеціаліст по земельних питаннях), якому було припоручено займатись нами, повідомив, що ТУТ ПОРУШЕННЯ ВИДНО НЕОЗБРОЄНИМ ОКОМ, і що він гарантує нам підтримку. Планувалось подати звернення народного депутата Пастуха до Великоберезовицької селищної ради, отримати певні документи і розяснення, яким чином все відбувалось. І, ЯКЩО порушення (зміни цільового призначення земельної ділянки) підтвердяться, гарантують розголошення цієї справи у ЗМІ . Дуже ДОВГО тривав процес подання запиту до Великоберезовицької селищної ради , а коли Самопоміч отримала відповідь , яку показали нам – ми нічого нового не дізнались. Однак пан Михайло Федишин повідомив, що насправді вбачає порушення з боку органу місцевого самоврядування в т.ч. Та далі справа не пішла….Ми 100 разів просили Самопоміч дати розяснення, але вони так і ДО НИНІ не спромоглися надати чітку відповідь. Ми просили ДАЙТЕ відповідь, в чому порушення, вони надали відповідь (типу) : “Нардеп Пастух звернувся в селищні раду і йому надали відповідь, яка в додатку”. І ЩО ? Ми повторно звернулись письмово до Самопомочі, пройшли терміни, зателефонували і запитали, коли ж буде відповідь, а нам повідомили, що…. НАШЕ ЗВЕРНЕННЯ НЕ ПОСТУПАЛО ДО НИХ!
    Михайло Федишин електронною поштою вже приобіцяв, що надасть нам відповідь “в понеділок”…цей, який вже проминув 5 днів тому…Де ж ваше слово, пане Михайло? Не компроментуйте Самопоміч… 🙂

  2. Olga

    А Ви бачили кого Самопоміч у мери Бережан висунула?
    Захарків косить від моболізаці, сам собі виписав “Орден за волонтерство”, купа скандалів із продажем майна, які волонтери збирали для АТО і так дальше…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.