111

11953246_455926901280187_2283596541549491896_nШість років тому у Тернополі партія “Свобода” могла під своїми прапорами провести будь-якого кандидата. Наслідки такої безвідповідальної політики ми бачимо в особі мера Тернополя і більшості депутатського складу. У 2002 році аналогічно діяв Ющенко. Хто нині пам’ятає гуменюків, полянчичів, тарасюків?А Тернопільщина тоді рекорди України ставила у підтримці цих політиків.

За місяць вибори до місцевих рад і партія “Самопоміч” є нібито лідером довіри в Тернополі. Разом з тим, там навіть не криються, що розпочали зливати виборчі округи. На питання журналіста “Про все” керівник партії Садового у Тернополі Андрій Грицишин відповів: “Ніяких договорняків немає. Усі хто в нас в списку протягом року долучалися до наших проектів. Усім, хто прийшов в останній момент під бренд, відмовили. Тому такий список”.

Аналогічну інформацію підтвердив один з кандидатів у депутати до Тернопільської міської ради Богдан Буяк: “Готових боротися назбиралося стільки, скільки зареєстровано… Це було колегіальне рішення!)”.

Обоє юних політиків заперечили щодо домовленостей з іншими партіями.

Проте, джерела “Про все” переконують, що насправді шість округів без кандидатів від “Самопомочі” – це домовленість нардепа Тараса Пастуха з мером-свободівцем Сергієм Надалом і Романом Заставним.

Самопоміч не просто так залишила виборчі округи №4, №13, №18, №36, №37, №42 по яких балотуватимуться кандидати в депутати до Тернопільської міської ради. Сьогодні, наприклад, по виборчому округу №4 діючим депутатом є свободівець і власник УХ-радіо Юрій Фартушняк.

Він разом з Михайлом Окаринським та Григорієм Бурбезою нібито проводить виборчу кампанію Сергію Надалу.

У 2012 році перші двоє медіа-експертів пішли із займаних посад: начальник управління стратегічного розвитку Михайло Окаринський та заступник директора комунального підприємства “Загребелля” (не плутати з однойменним парком, до якого підприємство не має жодного відношення, а займалось координацією у сфері розміщення тимчасової реклами у м. Тернопіль).  Юрій Фартушняк. Працювати по справжньому засукавши рукави хлопці не захотіли. Тим більше, що зарплати там невеликі.

Найбільше медіа-стратеги Надала запам’яталися у 2012 році, коли спробували перемогти у надзвичайно брудній кампанії  в телепроекті каналу 1+1. “Націоналісти”-свободівці тоді постали в повній “красі”.

Щодо Григорія Бурбези то він відомий тим, що знищив за два роки перше приватне видання файного міста “Тернопільську газету” із тиражем 35 тисяч примірників у тиждень.

У хакерських атаках на сайти задіяний “комп’ютерний підлиза” коханки Надала, яка, як відомо, з медіа-середовища.

Детальніше про цю складну абру-кадабру з елементами “санти-барбари” ми розповімо найближчими днями.

Наразі пропонуємо ознайомитися з кандидатами в депутати від “Самопомочі”, які працевлаштовані Сергієм Надалом. Наприклад, Ігор Шушкевич працював директором КП «Парк Загребелля» (координація у сфері розміщення тимчасової реклами у м. Тернопіль). Саме там заступником працював Юрій Фартушняк.

З 2013 року Ігор Шушкевич директор комунального підприємства “Тернопільський міський стадіон”.

nadala pryxvostny

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.