111


У “південному” виборчому окрузі в Тернопільській області станом на 9 годину обробили 67,45% бюлетенів. Мешкнці Чортківського, Борщівського і Заліщицького районів підтримали найбільше представника партії “Слуги народу” Володимира Гевка. З таким же успіхом люди підтримали б коня, якби він йшов під цим брендом і мав фотографію із Зеленським. Правда, жителів цих районів нічого не вчить життя. У 2002 році також із популярним брендом “Наша Україна” йшов Михайло Полянчич. За нього проголосувало тоді 75% виборців. Що зробив цей нардеп для півдня?

Так само ні звідки із ЗЕ-брендом з’явився Володимир Гевко. У Тернополі в 2015 році він йшов від… порошенківської політичної сили і запам’ятався тернополянам своєю агітацією на грушці.

Тоді він не пройшов до міської ради, а нині вдало перевзувся у провладну партію. Допоміг втулитися туди брат-комік, який особисто знайомий із Зеленським…

Кумівству Ющенка можна передавати привіт…

Тепер Гевку-кандидату головне було не відкривати рота багато, як на прес-конференції-презентації, де журналістам не дали можливості поставити жодного питання.

Значно кращою альтернативою Гевку є Алла Квач, міський голова Заліщик, яка живе і працює в окрузі. активно захищала Дністер від знищення 6 ГЕС… Серед мажоритарників Тернопільщини вона виглядала чи не найдостойніше… Схоже, не оцінили краяни як би це мало бути…Хоча, ще попереду 32% бюлетенів до підрахунку і все можливо ))P.S. При опрацюванні 69% бюлетенів картина не змінилася

2 comments

 1. Михайло, 60 років

  Наприкінці підрахунку голосів ВИБОРЦІВ – повідомте остаточні ЦИФРИ… Має тяму до регіональних проблем та ШЛЯХІВ їх вирішення й ще один кандидат – мер Чорткова Шматько Володимир Петрович… Якщо навіть і не “виграє” в цьому марафоні ( думаю, що ПІДРАХУНОК ГОЛОСІВ – проводиться чесно ), то нехай ще встановить маленьку АВТОЗУПИНКУ поблизу пожежного депо ( в самому центрі Чорткова ), бо ті Люди, хто в силу своїх пересувань до райцентру та назад, додому – не мають, бідні, своїх депутатів в міськраді, ніхто за ними не постоїть в РАДІ, а Вони – змушені стояти в спеку, в дощ, в вітер чи завірюху й чекати автобуса… І – нехай йде на посаду очільника Тернопілля ( покаже ЯК треба організовувати РОБОТУ розміщених на території області сільрад, ОТГ, РДА та райрад, щоб в “тісній кооперації” та РАЗОМ вирішували насущні проблеми простого українця : на автовокзалах – Громадські ТУАЛЕТИ ( такі як в Чорткові ), тротуари – такі як в Чорткові, як в Борщові – такі мають бути ПОВСЮДНО в більших селах і селищах !!! Вуличне освітлення, височенні дерева вздовж доріг – попідстрижувані ТАК, щоб жодна суха гілляка – не мала права впасти ні на машину, ні на голови Людям… Діловодство в кожній ОТГ – все й СВОЄЧАСНО ОПРИЛЮДНЕНЕ ( не гірше як досі є на сайті Чортківської міськради ! )… ВІДКРИТІ КОНКУРСИ на заміщення ВАКАНСІЙ на держслужбі… ПОРЯД – запас ( РЕЗЕРВ ) вже підготовлених кадрів !!! Не так, як в ОТГ Скала – Подільська, де за 3,5 роки – досі нема на сайті Рішень 2 та 3 сесій ради … Щорічну ПЕРЕВІРКУ доцільності та ПРАВИЛЬНОСТІ використанням за ЦІЛЬОВИМ ПРИЗНАЧЕННЯМ бюджетних коштів !!! Щорічні конкурси на “Кращу Громаду”… Встановити якійсь премії, винагороди, ПОХВАЛУ керівникам врешті – решт !!! Ми ж не барани, і не Барни… ПОРЯДОК “німецький” зробити в області !!! Встановити ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ кожного керівника будь то самої захудалої фірми – фірмочки, типу райШРБУ ( придорожні інформаційні таблиці на ПОЧАТКУ в’їзду на ОБСЛУГОВУВАНУ ТЕРИТОРІЮ та на виїзді з неї… Те саме – й для сільрад та ОТГ !!! Номер телефону керівника – обов’язково !!! Порозмежовувати чи Розпорядженням голови ТОДА оті ДОРОГИ, чи Рішенням облради ( ті Барни – Овчаруки – не спромоглися це ЗРОБИТИ ! Їм – хіба – вівці пасти, а не Людям встановлювати ПОРЯДОК… на жаль… Організувати ШКОЛУ перепідготовки кадрів для держорганізацій області !!! Секретарів, комп’ютерщиків, бо дійшло дол того, що НЕМА КОМУ ні ЗРОБИТИ щось своєчасно й толково, ні ПОКАЗАТИ – нема кому !!? срам один, ганьба баранам !

 2. Jabber Wocky

  Серед нас не перевелись ще «експерти», які вважають, що т. зв. «прозорість» діяльності представницьких органів влади (сільради, міськради, ОТГ), ЩОСЬ змінить в позитивний бік. Та дивлячись на наші реалії, давно вже стало зрозуміло, що без АКТИВНОЇ і НЕЗАЛЕЖНОЇ ГРОМАДИ ЗМІН НЕ БУДЕ навіть тоді, коли влада є чи буде «прозорою», як сльоза немовляти. 😉 ((. Хоча наш обиватель ЗАВЖДИ – особливо, перед і після виборів – все ще вірить і надіється на «чесного, ефективного і порядного мера-господарника», порядності і ефективного господарювання якого вистачає, щонайбільше, на рік-півтора … за відсутності вище згаданої громади (активної і незалежної від влади). А влада, як вже давно відомо, розбещує. Абсолютна ж влада розбещує ще й АБ-СО-ЛЮТ-НО.

  Що ж стосується районних та обласних рад, а також «різновисоких» адміністрацій, то вони більше нагадують «центри працевлаштування “СВОЇХ”» (родичів, почарківців /рос.-совкове: «собутильнік»/, колег по колишній роботі, по пиву, по риболовлі, кумів, коханок, дітей, колишніх однокласників, односельчан, добрих сусідів, тощо, але не в першу чергу – відповідальних і чесних професіоналів), щоб «доїти» НАШІ (міський, сільський, ОТГівський, державний) бюджети. Адже всі «базові» проблеми повинні вирішувати – а, фактично, ТАК воно і Є! – органи місцевого самоврядування: ради з депутатами та виконкомами. А що в РЕАЛЬНОСТІ вирішують районні та обласні ради? Не сумніваюсь, що якби(!) хтось промоніторив чи здійснив НЕзалежний аудит їхньої «діяльності», точніше, ІБД, то б з’ясувалось, що ККД (коеф. корисної дії) ТАКОЇ ІБД дорівнює … 0,1. «Щонайбільше» – 0,01. 😉 Ще можна залишити на певний період окремі функції та повноваження за т.зв. адміністраціями, але щодо «бюджетожерів» – районних та обласних рад, – то їх треба вольовим (політичним і на законодавчому рівні) рішенням Верх.Ради поступово – впродовж 3-5 років – ліквідовувати. Україна не така вже багата держава: “Bolivar can’t carry double”.

  А головна (чи, щонайменше, одна з них) проблема в тому, що обивателю ВСЕ ЦЕ – «фіолетово» і «по-барабану», тобто, ПО-ФІ-ГО-ВО! З іншого боку (чи «виходу»?), з того ж обивателя, як з «генератора ідей», популізм просто пре, як з конвеєра, коли він плутає повноваження міського (сільського) депутата з повноваженнями нардепа (законотворця і «контролера» використання бюджетних коштів та, загалом, діяльності КабМіну) з роботою депутата місцевої ради, зокрема, виділення бюджетних коштів громади(!) за пріоритетами, а не лише на перекривання дахів в школах чи дитсадочках, ремонт місцевих доріг монтаж чи заміна вікон у клЮбах, тощо.

  А оскільки немає ЗАПИТУ ГРОМАДИ (суспільства, а не «одинаків-скандалістів» та «критиканів» влади), тому й тупцюємось на місці. Або ж виходимо раз на 10 (5, 10, 15, 20?) років на Майдани….

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.