111

Михайло Головко

Як повідомляла вчора тернопільська інтернет-газета “Про все”, народний депутат України від ВО “Свобода” Михайло Головко заліз нахабно до офісу однієї з найбільших аграрних компаній України – «Мрія Агрохолдинг». Сьогодні прес-служба податківці офіційно підтвердила цю інформацію.

Державною податковою службою у Тернопільській області встановлено несплату податків на суму понад 15 млн.грн. службовими особами ряду підприємств, які входять до складу одного агрохолдингу (за даними “Про все” – це підприємство “Мрія” Івана Гути). Порушення податкового законодавства підтверджені у ході документальних перевірок.

У зв’язку із цим слідчим відділом ДПС у Тернопільській області внесені відомості про вчинення кримінальних правопорушень до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочаті кримінальні провадження за попередньою правовою кваліфікацією за ст. 212 Кримінального кодексу України (умисне ухилення від сплати податків, зборів та інших обов’язкових платежів).

17 січня під час обшуку, який проводили співробітники податкової міліції області у офісі одного із суб’єктів господарювання, мав місце факт перешкоджання у проведенні слідчих дій з боку народного депутата України від ВО «Свобода» М.Головка. Народний депутат, проникнувши у офісне приміщення, розмістив на дверях одного із кабінетів вивіску із написом «Громадська приймальня народного депутата України».

На даний час тривають першочергові слідчі дії відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу України, повідомили “Про все”  в управлінні податкової міліції ДПС у Тернопільській

Михайло Головко – розбушувався

9 comments

 1. Роман

  “Мрія” не буде коментувати це, бо не хоче злити “систему”, “режим” і “сімю”. Тому тут було б добре, щоб журналісти самі трішки обєктивніше писали, а не висвітлювали точку зору податкової як істину.
  Хтось щиро вважає, що в великому бізнесі можливо заплатити “всі податки”? Скільки б ти не заплатив – завжди перевірка може сказати, що було “ухилення”. Це України 🙁

 2. Баба Яга

  Мені дивно, як це взагалі на “фінасового донора ПР ” і наїхали.

 3. Данило

  УВАГА!!!!!! усім, кому небайдужа найбільша україномовна станція Зх. України – ФМ Галичина! поділіться цією інформацією. дякуємо за підтримку! Українська мова має звучати на радіо в Україні!!!
  Ми проти утисків податкової щодо ФМ Галичини
  http://vk.com/fm_galychyna

 4. ОПА

  Головко настоящий патріот своєї кишені!!!!!!!
  що ж буде далі, га???

 5. ОПА

  Хто ще захистить твої права? Приєднуйся!. ВО “Свобода”

 6. Патріот

  Таке відчуття що там де гроші там Головко.
  Цікаво скільки заплатив йому Збаразький мер-регіонал за “дружні відносини”!?

 7. Федя

  Нічо, скоро Міша буде приїжджати до своїх холуїв на новенькому Рейндж Ровері. Ну але як народ ..ибіли і голосують за шпану то шо казати? Яке взагалі відношення може мати будь-який народний депутат будь-якої фракції до захисту приватного бізнесу? Хто його уповноважував когось і щось захищати? Народний депутат пише і приймає закони, а не ходить і діла рішає. Зато вишиванка на грудях. А Тягнибок на Новий Рік в готелі Радісон Сас де ніч коштує від 500 євро в Буковелі жив. Нехило, правда? Чи може тепер наші западенці будуть тішитися лише тим, що нехай наші вже крадуть аніж чужі.

 8. Андрій

  Хай про Гуту говорять що хочуть, але якщо б ми усі в країні отримували таку зарплату, яку платить він, то повірте, в Європу на зоробітки їздили б одиниці.
  Думаю зі мною погодяться всі, хто в нього працює.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.