111

Вчора на Тернопільщині організували і провели унікальну акцію: Автомайдан приїхав до помешкання голови Тернопільської облдержадміністрації Валентина Хоптяна та його дружини – екс-голови Гусятинської райради Надії Хоптян. Помешкання у глухому селі Вікторівка являє собою гігантський замок-фортецю, який в цивілізованому світі можуть дозволити собі збудувати хіба  мільярдери,  а в Україні – якісь кримінальні елементи або фест злодії. Тому не дивно, що серед колядників виникали питання навіщо державному службовцю будувати такий бастіон із 4-5 метровими мурами? Кого він боїться? І головне – за які кошти? За словами сусідів, така гігантоманія від Хоптяна з’явилася лише три роки тому, відколи його призначили керівником Тернопільської облдержадміністрації.

Та повернемось до вчорашніх подій і розповімо за порядком: акція Автомайдану носила мирний характер. Ніхто з майданівців не порушував закон. Пів сотні автомобілів з Гусятина зустріли представники ДАЇ та чоловіки “специфічної виправки” у рідному селі керівника Тернопілля. Валентин Хоптян не наважився вийти до людей. Проте, що він є вдома, стало зрозуміло з дій його “економки”-сусідки, яка скомандувала відкрити браму для заїзду автомобілів Автомайдану. Жінка, напевно, не надто цікавиться політикою, і сприйняла перші буси Автомайдану як гостей Валентина Антоновича. Можливо, її збили з пантелику односельчани, які радісно махали руками і вигуками схвально вітали колону Автомайдану. Прикрашені прапорами автівки і буси помічали усі, хто проходив повз місця збору Автомайдану в Гусятині, на кожній вулиці, у кожному населеному пункті Тернопільської та Хмельницької областей люди усмішками, помахом руки, кивком голови підтримували автоколядників. Навіть машини у рідному селі Хоптяна голосно сигналили автомайданівцям на знак підтримки акції. У святковій атмосфері Різдва, “економка” думала, що так надзвичайно урочисто вітають її шефа. Коли ж вона зрозуміла свою помилку, брама була наглухо зачинена. У вікнах замку ніхто не появився до завершення акції. Про те, щоб хтось вийшов поспілкуватися з колядниками Автомайдану, разом з ними заколядував, не було й мови.

Майданівці з початку колони не скористались  помилкою “економки”, оскільки не мали наміру “мандрувати” нерухомістю Хоптянів, а символічно завіншувати його та передати свої враження, поділитись наболілим і на завершення прикріпили акуратно лозунги на брами  фортеці. Писало там чимало прикрих для керівника ОДА фактів, які вже не потребують доведення: що там живе п’яниця, член Партії Регіонів, злодій та інші болі від людей.

Оскільки губернатор Тернопільщини мешкає у селі Вікторівка Чемеровецького району Хмельницької області,  гусятинські автомайданівці непошкудували пального і власного часу та навідались до очільника краю на третій день різдвяних свят. Спочатку один з керівників Автомайдану – Любомир Лівель- поспілкувався з пресою, організатори роз’яснили учасникам хід процесії, мирну мету.

Особливою родзинкою заходу було спілкування журналістів з місцевими мешканцями, сусідами, яким допік Валентин Антонович. Виявляється, керманич Тернопільщини не шанує природу, не дотримується елементарних правил добросусідства, не лише нищить межі городів, але й розкидає по чужих землях каміння, яке горне техніка для облаштування дороги. Замість городу з бараболями, Валентин Антонович вирішив курсувати по землі до озера, яке зараз якраз штучно створюється. Детальніше – читайте згодом.

Як дружина губернатора Тернопільщини Надія Хоптян у Гусятині докерувалася

***

Вся правда про будову замку губернатора Тернопільщини (фото, відео)

***

Як Автомайдан добирався до таємної фортеці голови Тернопільської ОДА

***

Відповідь Майдану на дезінформацію від Тернопільської облдержадміністрації

***

Для чого гусятинці організували найкрутіше колядування в Україні?

***

Про неймовірні зловживання дружини губернатора розповів заступник голови Гусятинської райради Любомир Лівель

***

Автоколяда у Гусятині до Хоптяна – найпопулярніша тема в інтернет-просторі Тернопільщини

***

Як Автомайдан їздив колядувати губернатору Тернопільщини в його приватний замок

7 comments

 1. Іван

  Хоптян живе собі далеко від Тернополя в простенькому рідному селі, і хата як для губернатора порівняно з Цимбалюком, Надалом чи навіть свободівкою Марією Чашкою простенька. Брама не дорога. Тому автомайданівці – це замовні особи, що не мають чим зайнятися, а надіються швидко получити козирні посади і дерибанити землю

 2. Іра

  Хочу сказати, що такої хати в Петриках не знайдеш. На фото лише фасад а подовжині в пять разів більше десь кілька сотень метрів. Щоб реально все оцінити – там треба бути.

 3. Це правда

  Вже достали ті Тягнибаксивці $$
  роблять собі дешевий популістичний імідж на вірі і довірі людей! Отакими дешевими трюками от дивіться як хтось живе
  Правду пише Іван, Ви подивіться на маєтки Чашки, Надала і т.д. Ви подивіться на яких автомобілях їздять керівники “сволотівці” з міської ради! Розікрали місто а тепер їм область подавай…
  Перетворили $$ “сволотівці” світлу ідею майдану на зміни на краще на свій дешевий популізм і на своє піарення!
  Нехай краще розкажуть як роблять деребан в місті і за що куплені авто і куча квартир, земель і приміщень комунальної власності вчорашніми бідними викладачами а сьогодні секретарями міськ ради від “сволоти”!
  ПОРА ОРГАНІЗУВАТИ АВТОМАЙДАН ПО ПОМЕШКАНЯМ “СВОБОДИ” І ПОКАЗАТИ ЛЮДЯМ ЇХ РЕАЛЬНЕ ОБЛИЧЧЯ!!!

 4. Ігорко

  Ооо…нарешті люди почали розуміти, що їх просто дурять граючи на націоналізмі.
  Зараз Надали, Чашки і всі інші стакани та ложки і вилки ))) почнуть писати, що це влада зними розбирається і компроментує. Ні, “дорогенькі націоналісти-нацисти” це думка простих людей!
  А секретар міськ ради дійсно змінив бабцін чи то мамин BMW-X5 новесенький рівно через рік на дідуся чито вуйка чи стрийка MERSEDES.
  Ото чувак гребе бабло.
  Головне шо наш націоналіст ;)))

 5. Ігор

  Машина і справді не його а навіть і якщо б його, то що не можна!?
  Має повне право заробив сам та таку машину і не наодну своєю працею!

 6. Петро

  Чесно кажучи вже надоїли ці крикуни навіть не націоналісти а точнісінько НАЦИСТИ від “свободи” які зайняли крісла в нашій мерії і так розікрали наше місто як ні одна влада і навіть декілька влад підряд! Ви подивіться на яких автомобілях їздять які землі і приміщення комунальної власності захопили перші особи міськ ради (колишні податківці, вчителі і т.д.) а сьогодні себе називають націоналістами прикриваючись майданами вони є “ЗВИЧАЙНІ МАХНОВЦІ” дорвались розікрали, зґвалтували місто і тепер думають як захопити цілу область!!! Куди дивиться міліція, прокуратура і СБУ
  Пора робити в місті майдан для ЗЛОДІЇВ ВІД МІСЬКРАДИ І ОРГАНІЗУВАТИ ПУБЛІЧНЕ ЇМ “ПОРЄВО” ГРОМАДОЮ МІСТА!!!!
  А награбоване майно націоналізувати або роздати хворим діткам!!!
  ХТО ЗА ПРОШУ ПІДТРИМАТИ……


 7. Author
  Борис Машлянка

  А при чому тут Свобода? Організувались люди. Якщо вже казати прямо, свободівців там не було. Принаймні їхніх прапорів. З пресою спілкувався бютівець Лівель. Але й він не керував людьми. Це так само сказати, що Тягнибок чи Яценюк керують Майданом у Києві. Як на мене, з того що бачив, у Хоптяна не просто найбільший замок, який доводилось бачити за останні роки, але й дивує бездіяльність прокуратури, СБУ. Хіба вони не інформують своє керівництво про такий шабаш? Смішно з Хоптяна, що накрадені мільйони закопав у глухому селі. За три роки таку фортецю відгрохати на фоні “шевченківських хатинок” – це ідіотизм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.