111

Шановні читачі, та дописувачі! Вже небагато залишилось до Нового року, а настрій, судячи з публікацій не дуже святковий.

Невже ми втратили віру в себе , в щасливе майбутнє нас, наших дітей та онуків!

Найголовніше – ЦЕ ВІРА. Віра в себе, в те що ти можеш зробити.

І саме через це прошу Вас вислухати про те, як 15 тернополян з вірою в свої сили в 2012році перемогли і вистояли.

Почалась ця історія в квітні 2012року за адресою вул. Острозького . На маленькому клаптику подвір’я під „кришуванням” начальника орг-управління Тернопільської міської зРАДИ вирішено було збудувати багатоквартирний будинок з гаражами. Територія для будівництва , була настільки малою, що кран, якого пригнали забудівники, задньою частиною знаходився на проїжджій частині дороги.

Все, як кажуть було б добре: і влада дала мовчазну згоду, і начальнику ЖЕКу „заплатили” за погодження, і навіть декому з мешканців „відшкодували” моральні збитки.

Але знайшлися люди, що за своїми моральними принципами були вище за всіх разом взятих: і бізнесмена – забудівника, і навіть самого міського голову разом з виконкомом, які підписали це рішення.

Люди з сусідніх будинків не хотіли в своєму дворі „об’єкту містобудування з бетону та арматури”, вони хотіли, щоб там ріс дуб (посаджений , ще  в ті часи коли нас небуло)

, декілька кущиків, травичка, дитячий майданчик.

І тут почалося: з однієї сторони забудівник з підтримкою владного  ресурсу міста (до честі слід відмітити, що на звернення громадян, чесно свою роботу по перевірці виконали лише амін-техінспекція та податкова. А найбільш „тормозили” дане питання представники земельного відділу міськради).

З іншої сторони звичайні люди.

Щоб довго не займати Ваш час скажу таке : представники забудівника намагались людей між собою розсварити, казали, що „уриють в асфальт”, погрожували нашим тернопільським журналістам та заставляли останніх витирати з камер реальні факти „рекету ”по тернопільськи. Чуть не переїхали останніх машиною з кримськими номерами. Одним словом, складалось враження , що ми живево десь на «Дикому Заході», а не в «міліцейському» місті Тернополі…

Та ні погрози , ні шантаж не зупинили людей, що вирішили до останнього боротись за свою при будинкову територію від зазіхань місцевих „князьків”.

Перекриття доріг, численні скарги, а основне їх єдність в досягненні своєї мети зробили свою справу.  Кран з території будівництва забрали. Пропала частина огорожі…

Перший бій ці люди, наші з вами сусіди виграли… Без фінансів, без знайомств, лише вірою в себе, в себе та в своїх сусідів по вулиці…

Ось так.

Все просто.

Вірте в себе!!!

А якщо буде важко , згадайте, про п’ятнадцятьох героїв вулиці.Острозького 19,21, 23,25

Боріться, як боролись вони, і перемога буде за Вами!!!

 

З Новим роком Вас!       Тернополяни!

 

Шануймося! Бо ми того варті!!!

Від щирого серця,

Голова Тернопільської обласної громадської організації „Тернопільські підсумки”                         

              Білан Тарас

7 comments

 1. житель міста

  Тарас пішов в окрему політичну гру. Молодець. Так тримати. Ти зможеш.

 2. роман

  Це єдиний в тернопільському БЮТі, хто користується підтримкою Тернополян

 3. Роман

  Він ще покаже всім, яким повинен бути політик. Тарас обдарований, високоосвічений, розумний, принциповий, трудолюбивий і вірний. І, мабуть, ніколи не зрадить свою команду.

 4. Тарас

  Невже він відколовся від Деревляного?

 5. ремарк

  так цей Білан на минулих виборах йшов у тернопільську міську раду від партії “За Україну” від Кириленка і Ромка Заставного! а при чому тут “Батьківщина” і Деревляний?!!!!! він що – один із тих “клонів”?

 6. азаров

  це який Білан? той, що на минулих виборах до тернопільської міської ради йшов від партії “За Україну” від Кириленка і Романа Заставного?! і при чому тут Деревляний і “Батьківщина”? так це – якийсь “клон”!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.