Свободівці прикриватимуть мера-корупціонера?

Поділитися

Про велику дружбу Збаразької ВО Свобода та скандально відомого мера міста Збаража Бочарова М.Г. не говорить хіба лише байдужий.
У 2010 році, прийшовши у міську раду , новий склад депутатів вже на першій сесії зрозумів, що співпраці з міським головою не складеться. Він зовсім не рахується із думкою депутатів, не хоче дослухатися до жодної пропозиції, ображає та погрожує навіть жінкам, ігнорує регламент ради та закони. На сьогоднішній день у Збаразькій міській раді дві печатки, нелегітимний виконавчий комітет, який приймає незаконні рішення.
На другій сесії міської ради 24 грудня 2010 року депутати прийняли рішення достроково відправити мера у відставку. Кожен із 24 депутатів (тобто 2/3 від загальної кількості депутатів) під час окремого голосування за дострокове припинення повноважень міського голови Бочарова М.Г. надав незадовільну оцінку його діяльності на посаді міського голови.
Це депутати від Батьківщини, Свободи, Фронту змін, Сила і честь та Сильної України. На початку каденції депутати від цих політичних сил мали певні домовленості для спільної співпраці. Більшість депутатів залишилась на тих же позиціях, що і два роки тому(не зважаючи на залякування, погрози та тиск) — цей міський голова не має морального права і не в змозі забезпечити життєдіяльність міста та його мешканців.
Що ж сталося з депутатами від Свободи?
Їх відкрита війна із мером-регіоналом доходила навіть до бійки але переросла у спільний “бізнес-проект”. Щоб “приручити” свободівців і отримати від них підтримку мер обдарував їх привілеями та посадами. Головному районному свободівцю Юрію Дмитришину дав посаду начальника комунального підприємства “Добробут”( хоч за спеціальністю він токар з освітою місцевого ПТУ), той у свою чергу взяв собі помічника-побратима по партії головним інженером. То ж разом із мером вони вирішили роздерибанити міський бюджет ні з ким не погоджуючи. А один із депутатів міської ради від Свободи тиждень тому зайняв “посаду” прибиральника-двірника при міській раді і тепер вже не тільки опосередковано, а й у прямому значенні свободівці прибиратимуть за міським головою.
Завівши дружбу із Свободою Бочаров не розривав своїх зв’язків із владою, шукаючи постійної підтримки то в одних, то в других.
На початку року мер і свободівці вважали своїм обов’язком провалити міський бюджет, який на їх думку не забезпечував видатки. Депутати дотримались своїх домовленостей і підтримали позицію Свободи, але взамін отримали зрадницьке вибіркове голосування по інші питаннях. Що ж змінилися у бюджеті через чотири місяці? Ті ж самі видатки, ті ж самі кошти, не введенні в обласну раду депутати-свободівці і той же міський голова, самодурним повадкам якого догоджають нові побратими.
Але не всі депутати від Свободи підтримують позицію Ю.Дмитришина, адже добре розуміють, що дружба із міським головою це падіння рейтингу Свободи. А особливо зважаючи на останні події, коли обласною прокуратурою та співробітниками СБУ складено два протоколи про корупцію на дії міського голови і справи передані до суду. Міський голова протиправно використовував надані йому повноваження для надання переваг та сприяння в проведенні пасажирських перевезень по місту своєму синові.

У Збаражі патріоти наводять порядок всупереч волі мера-регіонала

***

Півроку без бюджету, або Як славний Збараж готується до свого ювілею

***

У Збаражі депутати відкрито звітували про свою співпрацю з міським головою…

***

Мер Збаража – вкрав електроенергії на 3 тисячі 295 гривень

***

Сесії міської ради зриває МЕР !!!

***

Чим обернеться регіональне беззаконня в Збаражі? Люди бачать, що творять опричники від влади. Голова міської ради порушує закон за власною ініціативою чи йому допомагають?

***

Нищівна поразка міського голови м.Збаража — такий результат виборів у окрузі № 164

***

Нова коаліція у Збаразькій міській раді, або як Свободівці сесію “здали”

***

Як у Збаражі мер-регіонал разом зі свободівцями бюджет “пропихає”

Тіна Кароль – вдова. Чоловік помер від раку шлунку

В Тернополі відкрилася «Школа писанкарства»