Заступника мера Тернополя “поставив на лічильник” луцький криміналітет?

Поділитися

Одізний заступник міського голови Тернополя Владислав Стемковський вже декілька днів не з’являється на роботі. Нібито взяв “прогули” за власний рахунок. З достовірного джерела “ПРО ВСЕ” стало відомо, що нібито пан Стемковський “влетів у копійку” через не проведення тендеру на прибирання Тернополя. Луцький криміналітет, який стоїть за фірмою ТОВ «Тернопількомуналсервіс», дуже незадоволений, що тендер з прибирання файного міста відмінили і 16 мільйонів гривень “пішло мимо каси”.

Чим усе закінчиться – наразі важко судити. Зрозуміло одне, що тернополяни налаштовані дуже рішуче проти “так званого прибирання” луцькою технікою, яка лише куряву здіймає, а роботи не робить. Чи відбудеться у Тернополі новий Майдан через непрозий тендер – невідомо. Віриться, що мешканці файного міста недопустять, щоб їх обдурили ще раз.

Злі язики кажуть, що заступник мера Тернополя, відчуваючи, щоб під ним горить земля, почав пришвидшувати процеси, щоб розпочалась процедура банкрутства комунального підприємства, щоб “загарбати” землю – 3 гектари.

Куди втікають тернопільські гроші?

***

Висловлюю щиру подяку, за бездіяльність, сраколизам в пагонах з правоохоронних органів та митниці!

***

Як прибиральники Тернополя пустили у курник лисиць

***

Як заступник міського голови Тернополя організував “схему” на 20 мільйонів

***

Мер Тернополя нарешті притягнув до відповідальності комунальників

***

Фірму заступника мера Тернополя “відмазали” від штрафу у 50 тисяч

Чи хочуть тернополяни жити окремо без Криму?

“Брати Гадюкіни” повертаються