111
Іван Чайківський, який недотримав слова

Іван Чайківський

Колишній військовий, а нині депутат Лановецької міської ради Олег Довгалюк зателефонував до редакції тернопільської інтернет-газети “Про все”, щоб втішити краян перемогою над бандитизмом бізнесу і бездіяльністю влади у Ланівцях, Тернополі і у столиці. Олег Васильович оповів про історію незаконної появи свиноферми під Ланівцями, побрехеньки колишнього регіонала Івана Чайківського, рішення громади, боротьба, підпали палаток активістів, напад тітушок на ланівчан і прикриття спецорганів беззаконня, бездіяльність обласної влади, поліції, хабарництво слідчого, виявлення незаконного скотомогильника. Ланівчанам знадобилось 221 день, щоб захистити здоров’я своїх родин. Кажуть, що так довго тривала боротьба, бо за цим паскудством стоїть Петро Порошенко, а не лише Іван Чайківський.

Олег Довгалюк все це розповів, щоб мешканці нашої області і українці загалом мали яскравий приклад як потрібно боротися громаді, щоб відстояти свої права. У Ланівцях з 15 липня не залишилось жодної свині Івана Чайківського. Куди ж заховав мертві туші, яких виявлено десятки тонн, колишній регіонал – невідомо. На переробний завод в Острові туші не завезено. Про це свідчать активісти з Ланівець, які їхали за вантажівкою з мертвечиною.

Сподіваємось, що з цих туш не зробили ковбаси…

Ми записали нашу телефонну розмову у відеозаписі.2 comments

  1. Справедливість

    Хай колишній військовий розкаже за що він живе і що він створив для Лановець. А живе за гроші надані так званими спонсорами і дуже великий є сумнів щодо військового. Доречі запитайте у будь якої врівноваженої людини хто такий Довгалюк і вам дадуть відповідь – “ідіот”, який паразитує на інших. Запитайте звідки в нього дві квартири одна чотирьохкімнатна, за що живе і звідки в нього орден Януковича виданий у 2013 році, як він став інвалідом війни і при цьому жодного поранення чи захворювання в нього не було, як він за комунальні послуги, за газ, воду і все інше не платить. Одне слово – “паразит”, а ще вчить як мають жити інші. Просто немає слів до чого ми докотилися. За гроші продаються всі. Чому довгалюк не розказує про спонсорів акції, чому не розказує скільки і куди грошей потратили, чому пили так що швидка відкачувала і все інше. Критикувати легше як щось робити. Хай спочатку сам хоч щось зробить а тоді критикує.

  2. гонта

    ЗАКРИТО ЧЕРГОВЕ ВИРОБНИЦТВО. ОТ РАДІСТЬ ВЕЛИКА. 60 СІМЕЙ ВИКИНУЛА ВЛАДА НА ВУЛИЦЮ. ДОПОМОГЛИ ГУБЕРГАТОРУ ПОБОРОТИ БІДНІСТЬ. МЕДАЛЬ ДАТИ ДОВГАЛЮКУ ЗА ЗНИЩЕННЯ УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИЦТВА …

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.