Тернопільщина уже на 70% виконала план призову на строкову військову службу кріпаків

Поділитися

У Тернопільській області триває призовна кампанія громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України.

Чи не щотижня тернополяни повідомляють про те, як пішов син в шльопанцях до магазину за хлібом чи молоко, а її схопили без жодної повістки і тримають кілька діб у військкоматі. По селах відновилася ганебна практика ловлі. 

У листопаді 2013 році влада ригіоналів обіцяла, що це вже останній призов. буде професійна армія. Навіть тупий Янукович з Азаровим розуміли, що такий ганебний призов – це відродження кріпосного права, що армія з такими вояками – небоєздатна.

З початку російсько-української війни тупе командування відновило найгіршу з можливих форм оборони – призов до армії. Увесь цивілізований світ визнав, що це найменш ефективне використання людських та матеріальних ресурсів… Але військові комісари тупо мовчать, набиваючи собі кишені хабарями від мажорів та періодично попадаються на хабарях.

Керівник Тернопільського облвійськомату Катинський вимагав 280 тисяч гривень у підлеглого за призначення на керівну посаду. Правда, чому його досі не засудили – невідомо. Чи то комісар ділиться раніше “заробленим” із призову зі слідчими, чи то в нас так гнила система правосуддя…

Не даремно україці масово підтримували на президентських виборах Анатолія Гриценка, який обіцяв скасувати ці ганебні призовні кампанії з відлову молоді…

А з офіціозу нинішнього дня відомо, що впродовж квітня, травня та червня до армії буде відправлено 570 тернополян віком від 20 до 27 років. Весняно-літній призов, який завершиться 30 червня, в області уже виконано план на 70 %. Про це повідомив начальник відділу комплектування і призову – заступник військового комісара Тернопільського облвійськкомату підполковник Петро Сирко. За його словами завдання виконуються планово, згідно графіку та без зривів. УЯВЛЯЄТЕ?
– Уже понад 400 жителів області направлено на строкову військову службу до навчальних центрів, де вони опанують ази армійської справи і здобудуть військово-облікову спеціальність. ЧИ ХОЧУТЬ ХЛОПЦІ ЗДОБУВАТИ ЦЮ НІКОМУ НЕ ПОТРІБНУ ЗАСТАРІЛУ СПЕЦІАЛЬНІСТЬ – НЕ ПИТАЮТЬ, БО ЦЕ МОРДАТО-ПУЗАТЕ ВОЙСКО У ВІЙСЬКОМАТІ ВТРАТЬ ЖИРНІ ПОСАДИ, ОКЛАДИ. ЦІ ПІД*РАСИ В КАМУФЛЯЖІ ТАК ЖОДНОГО РАЗУ НЕ ЗВЕРНУЛИСЬ ДО НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ ВНЕСТИ ЦИВІЛІЗОВАНІ НОРМИ У ПРИЗОВНУ КАМПАНІЮ. ВІДМОВИТИСЬ ВІД ЦІЄЇ ГАНЕБНОЇ ПРАКТИКИ.

Годують лише обіцянками людей, що у подальшому жоден зі строковиків не служитиме у районі проведення ООС у Луганській та Донецькій областях, а виконуватимуть завдання у пунктах постійної дислокації військових частин, які розташовані за сотні кілометрів від місця конфлікту, – наголосив підполковник Петро Сирко, повідомляє Інформагентство Міноборони.
Весною-літом на строкову військову службу з Тернопілля призвуть юнаків 1992-1999 років народження, яким до дня відправки до армії виповнилося 20 років, і які не мають права на відстрочку або втратили його. Служитимуть хлопці 18 місяців, а особи з вищою освітою – 12 місяців.

***

Це не кадри з кримінального фільму і не затримання відомого злочинця – це призов в армію України у Зборові

***

Щоб відправити юнаків з Тернопільщини в армію, вчора їх всю ніч ловили селами?

***

У тернопільському військкоматі живуть у совдепівській реальності

***

Понад 400 тисяч українців переглянули відео із згорьованими матерями під тернопільським військкоматом

***

На Тернопільщині поліція затримала працівника військкомату на хабарі

***

Керівник Тернопільського облвійськомату Катинський вимагав 280 тисяч гривень у підлеглого за призначення на керівну посаду

У партії “Голос” з’явилися координатори в 22 областях: у Тернополі – Богдан Яремко з орбіти Заставного?

15 червня у Чорткові спечуть найбільшу піцу в Україні