111

У студентській столиці файного міста Тернополя із 36 тисяч на Євромайдан прийшло лише тисячу спудеїв. Про це радісно пишуть підлабузники псевдо націоналістичної влади і ті, хто “годується” з їхніх годівниць. Наразі до 12 години на Театральному майдані не було нікого. Зараз міський голова Сергій Надал змушений організовувати студентів хоча б з комунальних закладів, які підпорядковані мерії.

Звісно, у Тернополі люди підтримують столичний євромайдан, але не хочуть бачити і слухати злодіїв і брехунів, які при владі у нашому краї що в облдержадміністрації, що в міській раді.

Молодь в основній масі не підтримує “заробітчан”, які “просувають різноманітні проекти під владу”, експлуатуючи молодіжний рух. Студенти просто не хочуть ганьбитися з пристосуванцями.

Побачивши, що на майдан так і не прийшло 5 тисяч студентів, влада дала наказ комунальному підприємству, яке забезпечує онлайн-трансляцію з веб-камер міста, відімкнути сигнал.

Хто переміг у XI Всеукраїнському фестивалі “Тернопільські театральні вечори. Дебют – 2013″

***

За 5 хвилин до початку сесії міської ради на Євромайдані в Тернополі прийшло менше тисячі людей

***

Тернопільський “Беркут” поїхав до столиці “на заробітки”

***

Поки в Тернополі проходив Євромайдан, в облдержадміністрації окремі молодіжні лідери “кавували”

***

На засідання Громадської ради прийшло аж 8 членів, які прислуговують владі!

***

Тернопільські театральні вечори: волинська “замовлена любов” неймовірна!

***

Невже депутати Тернопільської облради погрбують Петриківський обласний комунальний дитячий будинок-інтернат? (фото, відеорепортаж)1 comment

  1. Володимир

    Що за брехня? Камера працює! Хоча 20 хв. тому її намертво мокрим снігом заліпило. Але до того працювала на 100%. Сам кіклька разів заходив на неї і дивився на протестуючих студіків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.