111

Ось такий, перепрошуємо за грубе слово, срач досі на Театральному майдані..горе-рекорд із 50-річного дерева досі не прибрали..Бруківка засмальцована..в згарищащах..

Тернополяни мають дякувати дощовій погоді, що файне місто перетворили на притон для любителів алкоголю лише на три дні, а не на 5, як спочатку планували горе-шинкарі Місько Гросуляк (піцерія “Фламінго”, пивоварна ресторація “Ковчег“, САМоГОНна Ресторація тощо), Олег Макогін (“Шинок”, “Бункермуз”, співвласник бару «Коза» ) та інші засранці. Ці так звані підприємці не мають ні стиду, ні сорому, прикриваються вишиванками та патріотичними гаслами, а насправді роками споюючи молодь на так званих фестивалях. У вересні 2017 року дійшло до того, що ресторатори геть втратили відчуття реальності і торгували алкоголем під катедрою, назвавши це “Фестивалем сала і самогону”
“Це просто жах… Йшла вранці через майдан як через задній двір сільського подвір’я… Тільки купи гною бракувало”- пише у соцмережі тернополянка Марія Сеник.

ПЕРЕД ТЕРНОПІЛЬСЬКИМ ТЕАТРОМ БУЛО ВРАНЦІ, О 7 ГОДИНІ. ПЛЯШКИ З ПІД ПИВА-АЛКОГОЛЮ, ЗАСМАЛЬЦОВАНА БРУКІВКА, ПОВНО СМІТТЯ…

За наслідками фестивалю “Тернопільська брама” – один молодий хлопець отруївся алкоголем і йому стало дуже зле. Юнак навіть зомлів.

 

ГАНЕБНИЙ РЕКОРД ДОСІ НЕ ЗАБРАЛИ З-ПІД ТЕАТРУ. ТРИ ДНІ ТЕРНОПОЛЯНИ ЙШЛИ ДО ТЕАТРУ ЯК ДО ЛІСУ, ПЕРЕСТУПАЮЧИ ЧЕРЕЗ КОЛОДУ. ТЕПЕР МУСЯТЬ ОМИНАТИ. 

ЯК ПІД ТЕРНАПІЛЬСЬКИМ ТЕАТРОМ ЗРОБИЛИ ПИЛОРАМУ ЗАВДЯКИ ТОВ “МOST Україна” ДЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ ІДІОТСЬКОГО РЕКОРДУ, МОЖНА ПОБАЧИТИ У ФОТОРЕПОРТАЖІ

Щоб вам ведучі – Сергій Фаля & Юрій Мікоф – ВЕСТИ ВЕСІЛЛЯ ЗА ТАКИМ ГОРЕ-СТОЛОМЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.