ВВ їде до Тернополя!

Поділитися

— На гастролях можу влаштувати сцену, якщо мені не дадуть поплавати в басейні. Якщо готельний номер без ванни, то після чотирьох концертів підряд можна й не вижити, — каже 49-річний Олег Скрипка, лідер київського рок-гурту “ВВ”. Виступом у Тернополі 20 жовтня “Воплі Відоплясова” розпочнуть всеукраїнське турне з новим альбомом “Чудовий світ”. Гастролі пройдуть у 20 містах. Завершиться тур 3 грудня в Чернівцях

— Перед виходом на сцену мені потрібно дати фреш. Але не пропонувати їсти. Наш гітарист Євген Рогачевський не може обійтися без філіжанки кави, — продовжує Скрипка. — Інші можуть грати й на повний шлунок.

 

Що головне не забути, коли їдеш на гастролі?

 

— Баян і трубу. Хоча найголовніше покласти до валізи декілька сценічних сорочок. Бо після виступу одяг у сумці перетворюється на сир-рокфор. Мені не проблема попрати в номері, але сорочки все одно не встигають висохнути. На гастролях ще треба не забути хоча б 20 хвилин поспати. Я це називаю методом Штірліца, який, дрімаючи, відпочивав у машині. Ніякі фізичні навантаження на сцені так не виснажують, як зміна географічної довжини і широти. Організму допомагає лише сон.

 

Спонсор ваших гастролей — відома марка пива. Без такого фінансування можна обійтися?

 

— У спонсорах немає нічого аморального. Це співпраця й технологія існування мистецтва. Якщо в культуру не інвестувати, вона перетвориться на шоу-бізнес. “ВВ” удається вдало балансувати. Не виживати, пишучи заради грошей музику на потребу моді. Дозволяємо собі витратити ціле літо на роботу в студії. У нашої групи не сильна бізнесова жилка. Добре, що хтось бере на себе витрати з організації концертів. Це у СРСР звикли, що мистецтво має бути голодне, босе і голозаде. За кордоном меценати є в усіх великих культурних подій.

 

Наша культура пасе задніх навіть порівняно з російською, не кажучи про Захід. Бо там усе спирається на середній клас. Це масовий інвестор у культуру, а в нас він ніяк не сформується. Тут публіка звикла віддавати гривні за імпорт. Треба почати поважати себе, щоб платити відповідні гроші за квиток на українського виконавця. А щодо пива — у студентські роки я був рекордсменом КПІ. За три години випивав 24 келихи. Потім було важко з Подолу доїхати на метро до Політеху. Так що нікому не раджу зловживати цим чудовим напоєм.

 

Скільки буде пісень у новому альбомі?

 

— Сім років не видавали повноцінної платівки. Із 12 композицій альбому “Чудовий світ” половина — нові, інші написані мною ще у 1980-х, але досі не видані. Стилістично платівка буде м’яка, симфонічна, баладна. Жорсткі рокові речі ми залишили на наступний альбом. Пісню “Дібрівонька” подарував нам етноколектив “Божичі”, що привіз її з фольклорної експедиції в Карпати. До неї я дописав куплет у стилі віршів Тараса Шевченка про любов. “Мана” — феєрична балада про чоловіка, який так закохався, що перетворився на дрозда. Композицію “Примари” зіграли у стилі бразильського повільного джазу. Таку музику зараз слухаю, коли втомлююся від року.

 

7 музикантів оркестру Збройних сил України візьмуть участь у турі разом із “ВВ”. Гратимуть на духових і струнних інструментах. Також Олег Скрипка планує в кожному місті гастролей проводити кастинги серед місцевих вокалістів. Призом буде заспівати на сцені з рокером дуетом.

 

Стомився від сіро-зелено-коричневих тонів

 

— У мене з’явилася ідея чоловічої колекції одягу, — каже Олег Скрипка. — Це будуть кольорові сорочки в елегантному хіпі-стилі. Рисувати не вмію, ідеї допомагає втілювати знайомий художник. Шитимуть також знайомі в ательє, де виготовляють костюми для телешоу. Нарешті хочу подарувати чоловікам яскравий одяг. Стомився від сіро-зелено-коричневих тонів або ніжно-рожевих крайнощів. Де нормальний синій, жовтий, червоний? Поверну рюші, мережива, блискітки — усе, що привласнено жінками.

Тернопільські освітяни знайшли 153 помилки на 149 сторінках підручника з математики

***

Роман Безсмертний: “Новий статус Чорткова смердить “совком”!

***

Інтимна комедія на грані фолу

***

Для чого насправді у Тернополі відкрили лабораторію? (опитування)

***

Андрій Рудан: ” Маю надію, що побратими і соратники колишнього міського голови знайдуть в собі сили аби визнати поразку”

***

Олег Вітвіцький оголосив вікторину “10 найсміливіших депутатів” (опитування)

***

Депутат Олег Вітвіцький:”Назріває новий будівельний скандал у Тернополі”

***

Набережну тернопільського ставу ремонтували з порушенням

***

Начальника Тернопільської освіти підловили

***

Що “здохло” у чортківському лісі?

***

Рибоохороний рейд ринками Кременця завершився конфіскацією 186 кг риби

***

Рибоохоронний рейд на річці Іква

***

Михайло Головко розповів чому не міг голосувати за Чортків

***

Чорткову дали статус міста обласного значення через гроші, великі гроші чи дуже великі гроші?

***

Чортків – це по дорозі до Євросоюзу!

***

Ігор Побер розповів про сльози нардепа, коли Чортків “не пройшов” перший раз (аудіо)

***

Іван Стойко розповів як домігся прийняття постанови по Чорткову (аудіо)

***

Як депутати голосували за надання Чорткову статусу міста обласного підпорядкування (весь список)

***

Громадськість проти передачі Почаївської лаври російській церкві

***

Олексій Кайда теж вітає Чортків

***

Чортків отримав статус міста обласного значення навіть без голосу свободівця Михайла Головка

***

313 нардепів надали Чорткову статус міста обласного підпорядкування

***

До Тернополя приїде Сергій Магера, який співав разом з Басковим і Монсерра́т Кабальє́

***

Голова ОУН Стефан Романів: За фальсифікації треба відповідати

***

Жінка завжди має залишатися жінкою!

***

Прокурорами Тернопілля встановлено порушення при наданні путівок на оздоровлення до дитячих центрів «Артек» та «Молода гвардія»

***

Тернопільські податківці зустрілися з виробниками меблів та хліба

***

Налікували! 24 гривні витратили на ремонт зубів одного працівника тролейбусного депо

***

Сайт Тернопільської міської ради – найгірший в Україні

***

Такого дня Тернопільського Студента у файному місті ще не було!

***

Мер Тернополя розраховується за підтримку на виборах?

***

Відкритий лист до Міністра внутрішніх справ щодо ідентифікації міліції

Тернопільські освітяни знайшли 153 помилки на 149 сторінках підручника з математики

Стартував осінній набір в AIESEC!